Týden knihoven 2019
Foto plakátu: autorka

Týden knihoven 2019

8. 9. 2019

Týden knihoven 2019 proběhne od 30. září do 6. října.

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR pořádá již 23. ročník celostátní akce na podporu četby a knihoven.  Cílem aktivit knihoven na podporu knih a čtenářství je nabídnout atraktivní využití volného času nejen novým čtenářům, ale pečovat hlavně o naše čtenáře stávající. Téma bude regionální historie. 

V knihovnách, jako každoročně, budou připraveny akce a doprovodné programy pro čtenáře i návštěvníky. Neváhejte a navštivte knihovny ve svém okolí. Jste srdečně zváni.

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
U nás se budeme věnovat regionální literatuře.
Anna Csanádiová
Naši knihovnu jsem také přihlásila se zaměřením pro malé a mladé čtenáře a chystám podzimní tvoření .
Dana Kolářová
Alenko, to bude pohádková knihovna.
Alena Vávrová
Naši knihovnu (nejen) čeká v této době přestěhování do prostorů zrestaurovaného Valdštejnského zámku. Moc se na otevření zámku pro veřejnost těším.
Dana Kolářová
Jarko, nic se neděje. Ať se akce knihovny vydaří a líbí se Ti.
Dana Kolářová
Soni, to bude mít kamarádka radost. V knihovně je každá pomoc vítaná.
Soňa Prachfeldová
To musím navštívit naši malou knihovnu a spíše kamarádce pomoct s úklidem a tříděním po stěhování.
Jaroslava Handlová
Nejprve omluva za čtyři hvězdičky, samozřejmě jsem nechtíc pochybila. Jsem ráda, že tuto akci stihnu, již jsem dostala pozvánku od naší knihovny.
Dana Kolářová
Knihobudky jsou dobrá věc. Díky, Zuzano.
Drahomíra Stínilová
Děkuji za informaci a za to, že jste mi nevědomky připomněla, abych vrátila několik knih půjčených na prázdniny. U nás v knihovně byla rekonstrukce a měla by skončit tento týden. Mám sice plno knih doma, ale vychází teď takové množství literárních skvostů, že se to nedá všechno kupovat. Knihovny jsou nenahraditelné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.