Modelky na Písecké bráně už dnes!
FOTO: Anna Pleslová

Modelky na Písecké bráně už dnes!

9. 9. 2019

Už popáté budou ženy z portálu i60 předvádět módu v rámci Babího léta v pohybu na Písecké bráně v Praze 6. Přijďte se také podívat, a to v úterý 24. září od 16. hodin.

Tentokrát modelky obléknou šmrncovní oblečení z “Kaja fashion “ a představí “velké“ značky malého, ale zcela výjimečného butiku Phase 2 z Malé Strany.

"Součástí přehlídky bude i představení několika hostů, dokonce i ze zahraničí. Bude nás víc než obvykle, budeme živější, veselejší a věřím, že to bude zábavné a velmi příjemné odpoledne," říká stylistka Elen Zajíčková.

Vedle oděvů budou představeny i zajímavé módní doplňky, přičemž některé z nich předvedou i děti.

 

Srdečně zveme!

 

Kdy? 24. září 2019, od 16.00 hodin

Kde? Písecká brána, K Brusce 5, Praha 6 - Hradčany     

 

 

A tady se můžete podívat na loňskou módní přehlídku na Písecké bráně:

 

 

móda
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Jakpak si tam asi prave vykracujete? Nejake prekvapeni??
Hana Polednová
Nemohu se přijet podívat, tak přeji všem modelkám v Praze i ve Zlíně hodně úspěchů v předvádění a přihlížejícím skvělou zábavu.
Hana Rypáčková
Jedu.
Jana Mesarčová
Škoda, nestiham. Leč bych moc ráda. I na modelky jsem zvědavá, ale až ze záznamu... Danuško, bude? Docela bych i nekdy na plac, stýská se mi. Přeji velky úspěch.
Libuše Heulerová
Taky nepřijedu, mám tento týden v opatrování vnoučátka. Krásně si to všichni užijte!!! Těším se na fotky a videa....
Hana Lancová
Přeji úspěch této krásné akci ve velmi pěkném prostředí. Škoda, že se nám opět sešly termíny.
Hana Rypáčková
Kdybych měla hlídání na psa, tak bych přijela s vámi na pokec. Můj vztah k módě není valný...
Alena Tollarová
Díky, ivano, já jsem vycouvala hned poté, co se objevilo, že video není k dispozici.
ivana kosťunová
Bohužel- ta 16. hodina je pro mimopražské opravdu dost pozdě.
ivana kosťunová
Aleno, musíš odkliknout ten druhý řádek - je to odkaz na youtube - je to podtržené. Mě to funguje.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%