Kráčím
Ilustrační foto: pixabay.com

Kráčím

16. 10. 2019

Kráčím ti vstříc,
jsem rub a líc,
tajemství za šera,
úzkost i důvěra,
méně či víc,
všechno a nic.

City mé jsou
světlem a tmou,
ve dne i ve spaní,
zajatci čekání,
jež s láskou tvou
žít nemohou.

Kráčím ti vstříc,
co ještě říct,
jdu s duší dítěte,
po nebi rozseté
sny létavic,
sny bez hranic.

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Zuzko máš Božský dar.
Jaroslava Handlová
Zuzko, Tvoje kráčení nemá hranic - nádherná báseň ♥ Jiří, té jedné hvězdičky jsem se až zalekla, dobře, že jsi to vysvětlil v komentáři. Taky jsem si tu báseň přečetla vícekrát a nahlas ♥
Jiří Libánský
Nevím, jak se mi u tak krásné básně objevila jedna hvězdička. Asi jsem se tam dotknul jak jsem si ten text v telefonu posouval pořád nahoru a dolu, protože jsem ji četl několikrát. Jako u jiných Zuzany básní, aby si je člověk užil, jedno přečtení nestačí. Ale stejně těch 500 hvězdiček, co bych chtěl, dát nemůžu. Tak myslím, že jedna, nebo pět, to už je celkem jedno.
Eva Mužíková
Opět krásné **********
Helenka Vambleki
Nádhera, jako vždy! *********
Danka Rotyková
Krásné, úžasně citlivé, neskutečné ...
Jana Šenbergerová
Zuzko, jak já ti rozumím ...
Alena Vávrová
♥♥♥
Anna Potůčková
Krásné veršované řádky plné citu, možná touhy a snění. O tom všem je Tvoje básnění !
Hana Nováková
Ten, ke kterému v duši kráčíte, neví, o co přichází. Protože tolik lásky, citu a něhy by se mu dostalo, jak v básni napsáno. Bohužel, každý strůjcem svého štěstí a mnohdy až později si každý člověk uvědomí, o co alespoň jednou v životě přišel a už se to nikdy nedá vrátit. Díky Zuzko, zvláště v této době pro mě špatné, za krásné básnění.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.