O mobilním telefonu
Ilustrační foto: pixabay.com

O mobilním telefonu

25. 9. 2019

Dosloužil mi starý mobil,
chytrý jsem si objednal,
ten původní stále zlobil,
nový druhem mým se stal.

Jak na dlani svět v internetu,
každodenně prohlížím,
co dříve, dnes již nepopletu,
mohu se vyhnout potížím.

Pouštím si na něm Fouska Pepu,
jak vtipně zpívá o stáří,
a to tak věrně až se klepu,
usnout se mi pak nedaří.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
No, už jsem to tady jednou psala, že jsem byla postavena před hotovou věc, a tak jsem se holt smejkla. Ale "jen vocamcaď pocamcaď". Není to žádný supermobil a já nejsem super uživatelka.
Alena Tollarová
Díky tomuto webu a výhře v soutěži právě má mysl zápasí a řeší dilema. Leží si vedle sebe na stole - starý a důvěrně známý mobílek, který umí volat a posílat sms. Vedle něho černá lesklá placka. Mám? Nemám?
Lenka Kočandrlová
Blbomobil jedině přes moji mrtvolu!!!
Danka Rotyková
Jo, až Vám doslouží mobil hlupáček, možná Vám také děti nebo partner koupí " chytráčka". Tak jsem dopadla i já, ač jsem nechtěla ☺....
Anna Potůčková
Chytrý telefon zatím také nechci. Také odolávám a dokud mně slouží tlačítkový, tak jej neopustím
Marie Doušová
Stále odolávám a nový chytrý telefon nechci a věřím , že si Pepu Fouska raději zase přečtu, knihu zavřu a tiše usnu. Báseň se povedla.
Jana Šenbergerová
Také se to jednou stane a starý brach doslouží. Až budu ještě chytřejší, už se mnou nebude vůbec k vydržení.
Zuzana Pivcová
Pane Zdenku, ja stale jeste "chytra" nejsem.
Jana Kollinová
Líbí se mi autorovo vyznání chytrému telefonu. Kdykoli se objeví zmínka o mobilním telefonu, okamžitě se mi vybaví kreslený vtip, ve které topící se člověk volá o pomoc a turisté na mostě celou situaci zaznamenávají mobilem, ale nikdo nepřispěje pomocí. Dokonalá ilustrace vztahu člověk a mobil.
Drahomíra Stínilová
Tak to je dobře, že se Vám stal druhem. Mám takový chytrý telefon od dcery z USA a všechno hlásí anglicky. Takže než si to přeložim, co mi říká, jsem vzteky bez sebe. Téměř ho nepoužívám. Buďto jsem blbá já, nebo že by on?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.