Mikuláš a Vánoce trochu jinak
FOTO: hotelbrdy.cz

Mikuláš a Vánoce trochu jinak

24. 9. 2019

Nemáte zájem prožít zimní svátky prožít trošku jinak a jinde než doma? Zkuste popřemýšlet, a pokud vás má nabídka zaujme, ozvěte se mi. Letos hotel Brdy ve Spáleném Poříčí navštívilo přes 300 lidí z Bohumína a okolí.

MIKULÁŠ v Brdech 

 1.12. odjezd v dopoledních hodinách, cestou se zastavíme na vánočně vyzdobeném zámku, odpoledne příjezd do hotelu a slavnostní přivítání, večeře, nocleh

 2.12. odjezd do Německa na vánoční trhy - Regensburg, oběd s sebou, večeře v hotelu, po večeři Loutkové divadlo pro dospělé i děti - Dva sněhuláci

 3.12. volný program, procházka přírodou (v případě příznivého počasí) oběd v hotelu, odpoledne ukázka ruční výroby šperků a vitráží - Tiffany technika, možnost zakoupení výrobků, večer vystoupení Dudácké kapely

 4.12. dopolední odpočinek, promítání filmu pro pamětníky - veselohra, případně muzikál s vánoční tématikou, (dle výběru) oběd v hotelu, Adventní trhy Plzeň, procházka městem, večeře, po večeři - překvapení

 5.12. „Vánoce nanečisto“ společné zdobení vánočního stromku, lehký oběd a volné odpoledne, balení dárků, příprava na štědrovečerní večeři, Štědrovečerní večeře, zpívání koled, rozdávání dárků u stromečku, povídání, večer při svíčkách

6.12. snídaně, oběd, po obědě odjezd domů

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoční pobyt v Brdech

21.12. odjezd v dopoledních hodinách a cestou se zastavíme na vánočně vyzdobeném zámku, odpoledne příjezd do hotelu a slavnostní přivítání, večeře, nocleh

22.12. odjezd do Německa na vánoční trhy - Regensburg, oběd s sebou, večeře v hotelu, po večeři Loutkové divadlo pro dospělé i děti Dva sněhuláci, nocleh

23.12. dopoledne procházka Plzní - Adventní trhy, oběd v hotelu, odpoledne ukázka ruční výroby šperků a vitráží - Tiffany technikou, možnost zakoupení výrobků, večer vystoupení Dudácké kapely, nocleh

24.12. dopoledne společné zdobení vánočního stromku, lehký oběd a volné odpoledne, balení dárků, příprava na štědrovečerní večeři, Štědrovečerní večeře, zpívání koled, rozdávání dárků u stromečku, povídání, večer při svíčkách

25.12. dopolední odpočinek, promítání filmu pro pamětníky - veselohra, případně muzikál s vánoční tématikou, (dle výběru) oběd v hotelu, společná procházka přírodou, večeře, po večeři – překvapení

26.12. po snídani odjezd domů

Cena 5.250,- a v ceně vánočního pobytu je následující:

doprava do hotelu a zpět
doprava na výlet
ubytování
plná penze
štedrovečerní slavnostní večeře při svíčkách - rybí polévka, kapr, řízek, bramborový salát, nápoj
výlet na vánoční trhy do Německa
hudební večer
dárky pod stromečkem pro všechny
ukázka výroby vitráží
překvapení

O pobytu v létě jste měli možnost si přečíst mé příspěvky. 

Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Práglová
Včera jsme se vrátili spokojení domů. jsme plni krásných zážitků...Kdyby měl někdo o tento pobyt zájem v roce 2020 ,tak se mi ozvěte.
Květuše Pinkasová
Moc hezká nabídka! Vůbec se nedivím, že se lidem v Brdech a po zemanovsku tak líbí... Já moc vzpomínám a bylo by mi tam zase Hanko moc dobře!
Hana Práglová
Zajemců o pobyt přibývá.Pokud ještě uvažujete,ozvěte se co nejdříve
Jarmila Komberec Jakubcová
Hani protože jsem v létě ve Sp. Poříčí byla tak se mi nabídka moc líbi. Bohužel od 1.-8.12. jsem na wellnesu ve Fr. Lázních a na Vánoce letím na Gran Canarii, kde už mám zajištěno ubytování i letenku. Jinak bych jednu nabídku určitě využila.
Dana Puchalská
Hani, mám pocit že spousta těch, co jsou sami Tvojí nabídku už zvažují.
Anna Potůčková
Nabídka pro ty, kteří jsou sami, nebo kde v rodině to nějak skřípe je zajímavá. Já zatím sama nejsem, spíše naopak a dám přednost trávení adventu, Vánoc i Nového roku ve své rodině, kterou nade všechno miluji!
Hana Nováková
Dobrá nabídka, za dobrou cenu, lákavý program pro ty, kteří jsou sami, či nelpí na vánocích v kruhu rodiny. Děkuji za přiblížení nabídky
Zuzana Pivcová
Verim tomu, ze by se mnohym lidem, kteri ziji sami, takove svatky ve spolecnosti mohly libit, diky, Hanko.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.