Výstava fotografií čtenářů i60 v Jeseníku
FOTO: Zdenka Žichovská

Výstava fotografií čtenářů i60 v Jeseníku

2. 10. 2019

Putovní výstava fotografií čtenářů i60 s názvem "Česko očima seniorů" má zastávku v Jeseníku. Od 3. října mají zájemci možnost prohlédnout si fotografie v prostorách Divadla Petra Bezruče.

Výstavu, která je součástí Dny seniorů města Jesník, zahájí slavnostní verrnisáž ve čtvrtek 3. října v 9. 30 hodin (ul. 28. října 16).

K vidění bude cca 50 snímků seniorských fotografů - amatérů, kteří vkládají své fotografie na portál i60.cz.

Děkujeme naší čtenářce Zdence Žichovské za zajištění prostor pro instalaci snímků a zveme příznivce krásných fotografií na vernisáž, případně návštěvu výstavy, která potrvá do konce října.

 

 

fotografování
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Kollinová
Přeji všem návštěvníkům krásný zážitek a těším se, že budu mít znovu příležitost obdivovat mistrovská díla fotografů i60 v kalendáři na rok 2020. Letos jsem si koupila poprvé íčkařský kalendář a patří mezi nejpěknější co jsem měla.
Jindra Hubačová
Jesenickým přeji ZDAR !
Marie Měchurová
Na vernisáži jsem dnes byla - fotky jsou moc pěkné a vystavované v hezkém prostředí. Vernisáž se podařila, přišlo hodně lidí.
Soňa Prachfeldová
Je prima, že se výstava uskute milá, díky aktivitám Zdeňky a očka.
Hana Rypáčková
Ať je návštěvnost veliká....Mám to z ruky....
Marie Seitlová
Nemám to tak daleko, ale nemohu. Budu odjíždět na dovolenou. Mrzí mě to. Tak ať se výstava v Jeseníku libí.
Eva Mužíková
Určitě se bude na co dívat, vždyť naši senioři zkrátka umí...
Danka Rotyková
Ať je výstava úspěšná, určitě se bude na co dívat...
Dana Puchalská
Tak ať se zítřek a celá výstava líbí všem, kteří tam přijdou.
Elena Valeriánová
Je mi líto, že já, domorodec, nebudu na vernisáži. Ale po návratu domů se určitě půjdu podívat.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.