Módní přehlídka na fotografiích a videu
FOTO: Miroslav Philipp

Módní přehlídka na fotografiích a videu

4. 10. 2019

Ještě jednou se vracíme k módní přehlídce, která se uskutečnila koncem záží v Písecké bráně v rámci projektu Fresh Senior.

Fotoaparátem zachytil modelky portálu i60 pan Miroslav Philipp, na kameru točila přehlídku i její zákulisí paní Danuše Kubátová.

 

 

 

móda
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Děkuji za přiblížení této nádherné akce.
Hana Lancová
Velmi pěkné video, všichni byli elegantní. Elenko, tleskám. Doufám, že v příštím roce se data našich MP už neprotnou. "o)
Soňa Prachfeldová
Skvělé
Alena Várošová
Skvělé,jako vždy profesionální video od Danuš.Modely vybírané s vkusem,láskou a noblesou.Bylo vidět,jak Elen každičký detail šátečků,doplňků dolaďuje.Výsledek její svědomité práce přinesl zasloužené ovoce. Rok od roku o několi stupňů nahoru.Jsem ráda,že jsem mohla tuto přehlídku prostřednictvím videa shlédnut trochu dřív. Všem hezký i když upakaný den.
Jitka Mošovská
Dokonale laděné modely s doplňky.
Alena Tollarová
Paráda!
Jitka Hašková
Přehlídku jsem si moc užila a ráda jsem si ji připomněla fotkama videem. Obojí je úžasné.
Zuzana Pivcová
Danuško, video je opravdu mistrné dílo, celá akce ztvárněna s profesionální znalostí, ale hlavně s citem. Líbí se mi i hudební podbarvení, hlavně francouzské šansony, protože Francie je zkrátka s módou spjatá. Jsem ráda, že jsem se tímhle způsobem přehlídky zúčastnila a děkuji všem za hezký zážitek. Elen, palec nahoru.
Věra Ježková
Přehlídka se vydařila. Pod taktovkou Eleny Z. to ani nemohlo být jinak.
Alena Vávrová
Perfektní, jako vždycky, děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.