Jak jen?

Jak jen?

30. 10. 2012

Jak zpívat píseň mám,
když neznám melodii,
když rytmus nezvládám
a hledám harmonii.

Jak napsat verše mám,
když v hlavě schází rýmy,
když impuls postrádám
a talent nestačí mi.

Jak můžu k cíli plout,
když na loď čekám marně,
když člun tvůj nese proud
a ty jsi nepozval mě.

Jak v klidu spočinout,
když ztrácím, co jsem měla,
když chci tě obejmout,
a jsem jak zkamenělá.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Zuzko, když čtu tvé básně, mám pocit, že si prohlížím skvosty v klenotnici. Chvílemi ani nedýchám, jak jsem jimi uchvácena. Ty nemáš důvod pochybovat o talentu, maximálně o jeho plném využití, i když si myslím, že k dokonalosti nechybí ani karát.
Jiří Libánský
To je basen, ktere se neda nic vytknout. Originalni obsah je vyborne zpracovany do skvele stavby versu. Navzdory slovum basne, zde je talent nepochybny.
Jitka Chodorová
Opět nádherné,tentokrát se s tím dokonce částečně ztotožňuji,díky Zuzko,moc jsi mě potěšila.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...