Fotoreportáž: Zářijoví poslíčci podzimu
Foto: autorka - Zlaté ráno

Fotoreportáž: Zářijoví poslíčci podzimu

9. 10. 2019

Milí přátelé,

mám se zářijovou fotoreportáží poněkud zpoždění. Ale vím, že jste velkorysí a já nebudu bita. A nebo jste se možná těšili, že už nebude? Ale to snad ne!

Taky vám připadalo, že v té měnící se přírodě byl měsíc září poněkud krátký?
Bylo léto, horké léto a místo, aby nastal čas babího léta, kdy se příroda po ránu sice koupe ve studené rose, ale v poledne se tetelí v teplém vánku, který cuchá dětem vlásky a stařečkům vyhlazuje zimomřivé vrásky.

Čas babího léta, kdy kloboučky houbiček jsou stejně krásné jako klobouky paniček. Jedna do kavárny, jiná do lesa. Srdce oběma stejně zaplesá.

Ale jak povídám, září bylo prostě krátké. Po ránu trochu mlhy, nemálo dešťových slziček a školy plné dětiček.

Ale nechám už planých řečí a nabídnu vám to, co viděly moje oči a můj fotoaparát zastavil čas v těch jedinečných a mnohdy už neopakovatelných okamžicích. Neboť každý okamžik, každá chvilka našeho žití je originál, bez možnosti opravy.

Na konec září mám pro vás tentokrát lehounkou hádanku. A kdybyste přesto neuhodli, poslední fotografie ve fotoreportáži vám dá odpověď.

Co je to?
                                Moudrá příroda,
                                co létu vzala,
                                podzimu vrchovatě dala.


Tak a teď musíte vydržet až do konce! To jsem to na vás pěkně vymyslela.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jindra Hubačová
Elenko, děkuji za krásnou fotoreportáž z podzimních Jeseníků. Článek s hádankou též pěkně napsaný , jako vždy.
Elena Valeriánová
Dekuji moc za všechny komentáře.
Ilona Erika Kolář
Fotečky jsou parádní. :)
Zuzana Pivcová
Sice s mírným zpožděním, ale to neubralo Tvému příspěvku na kráse. Já ještě před kouknutím na poslední fotku soudím (ale asi nesprávně), že dala moudrá příroda podzimu houby, které v létě nebyly. :-D
Růžena Kuželková
Paní Eleno,miluji Vaše obrázky i s popisky,vždy se něco dozvím nového děkuji
Naděžda Špásová
Básničky nemusím, ale tvou jsem si přečetla. Moc hezké fotky. Taky se chystám na podzimní fotky. :-)
Drahomíra Stínilová
Nádherné fotky i perfektní článek.
Alena Tollarová
Eleno, Tvůj seriál je úžasný, plný něhy a poezie a měl by se stát povinnou četbou i hleďbou. :) Ano, pěkně jsi to pro nás vymyslela.
Libor Farský
Děkuji Ti, přírodo, za Elenku ...
ivana kosťunová
Vodní zrcadlo při slunci západu je úžasné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.