A jedeme s kopce - video ze zlínské módní přehlídky 2019
Zuzana Havlíková a Hana Lancová pohledem fotografky Anny Čípové

A jedeme s kopce - video ze zlínské módní přehlídky 2019

12. 10. 2019

Ještě jednou máme možnost se vrátit ke zlínské módní přehlídce, tentokrát na pohyblivých obrázcích.
Málem se nám letos podařilo ulovit prvního modela, mladého muže jménem Vítek. Bohužel nebyl uvolněn ze školy. Je mu teprve devět. :o)

Díky silné sestavě íčkařek přítomných v sále vzniklo nebývalé množství kvalitních fotografií. Pod textem je ve fotogalerii nejen další sada fotek od paní Dynkové a jejích svěřenců ze SŠ oděvní a služeb Vizovice, ale také fotografie od Aničky Čípové. Moc jí děkuji za jejich poskytnutí.
Pan Grossmann se prokousal natočeným materiálem a vybral pro vás, milí čtenáři, to nejzajímavější. A tož poďme na to.

 

Autor: Hana Lancová
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Bohuslav Douša
ZDRAVÍM ,byla to hezká podívaná a pro další ,,přehlídky,, by se mohla udělati výměna -prostředí a modelek ...Morava-versus-Čechy .Mohlo by to býti zajímavé osvěžení pro obě strany.....Á doporučil bych ,,Žofín,, ….co na to publikum a příznivci obého pohlaví a ev.nějací ,,SPONZOŘI,, Přeji hezké ,,přemýšlení,, .
Hana Lancová
Těší nás, že jsme vás mohli inspirovat a o to vlastně jde. Hezké dny. :o)))
Alena Tollarová
Pěkné modely, určitě bych si vybrala.
Zuzana Pivcová
Děkuji, moc ráda jsem se podívala.
Eva Mužíková
Hezky zpracované video, některé modely se mi líbily, zvláště ty se širokými sukněmi..
Dana Kolářová
Blahopřeji!
Libuše Křapová
bylo to zase jednou - jak jinak - moc krásné, modely i modelky :-)
Anna Potůčková
Ráda jsem se podívala, video se mně líbí! Přehlídka se hodně vydařila!
Jitka Hašková
Hezké video, přehlídka byla krásná. Děkuji.
Dana Puchalská
Hezké video i fotky. Děkuju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.