Fotoreportáž: Podzim už kraluje 2
Foto autorka

Fotoreportáž: Podzim už kraluje 2

13. 10. 2019

K tomu, abych si udělala radost, nepotřebuji mnoho. Nemusím navštívit exotické země, které mě opravdu nelákají, moře by mi sice radost udělalo, ale všechno mít nemůžu, a tak si musím poradit jinak. Je čtvrtek, mám dopoledne nějaké vyřizování ve městě, zkrátka dopoledne v poklusu. Konečně sedíme po obědě v klidu, venku po ranním dešti vysvitlo slunce a já cítím nutkání jít do lesa na houby. Únava jde stranou, manžel není proti, vyvenčíme pejsky, aby bez nás chvíli vydrželi, a honem do auta.

Už po silnici se naskytl krásný pohled na okolní přírodu, cestou do lesa to bylo ještě lepší, a když jsme po dvou hodinách opouštěli les s plnými košíky, odměnil se nám podzim krásnými barvami a dokonce i duhou. Potkali jsme dvě telátka, která se pásla mimo ohradu, říkáme jim útěkáři, protože už jsme na ně narazili víckrát. Chtěla jsem si je vyfotit, ale povedlo se mi to jen dvakrát, pak je to přestalo bavit a šla zpátky do výběhu.

Tentokrát si podzim hrál víc se žlutou barvou, ale myslím, že to nikomu vadit nebude. Hlavní je, že udělat si jenom takovou malou radost pohladí po duši a pohyb zase ocení naše tělo.

Přeji vám spoustu takových malých radostí.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Hezká procházka, Naďo. Mám to tak jako ty, u nás je krásně!
Alena Vávrová
Moc hezky sis to užila a podělila se. Měla jsem podobný zážitek včera díky synovi.
Zdenka Soukupová
Krásné fotky. Z české krajiny se mi líbí vždycky, ty podzimní barevné nejvíc.
Marie Měchurová
Článek i fotky mě taky pohladily po duši...hezké...
Dana Puchalská
Moc hezké a fotky taky
Lenka Hudečková
Nadi, dneska jsme si taky vyšli do lesa a fotili krásnou přírodu...díky moc za Tvé příspěvky, které mě vždy potěší :-)
Marcela Broumová
Přeju a malinko závidím ty houby. Naďo, umíš se hezky dívat na nebe.
Věra Ježková
Kdyby tak chtěl kralovat do jara. Naďo, díky za pohlazení duše. :-)
Zuzana Pivcová
Naďo, moc hezké, hned bych se takhle šla projít.
Eva Mužíková
Nadi, Ty jsi houbový nadšenec, já bych taky byla, ale tady na jedné straně u rybníků nerostou, na druhé straně se stále toulá ta puma.... To vy jste potkali " útěkáře ", ti život neohrožují.. Silnice a mraky, k tomu tele taky. Ještě nebe do duhova, Nadičko jsi pohotová:)))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%