Podzimní procházka okolím Vratislavic nad Nisou.
FOTO: autorka

Podzimní procházka okolím Vratislavic nad Nisou.

17. 10. 2019

Sluníčko sluníčko, vylezlo maličko,

obouvám si botičky, beru sváču z ledničky.

Do přírody rychle spěchám, doma vzácně mobil nechám,

po pár metrech už jsem v lese, srdce se mi štěstím třese.

 

Na konci parku se fit koutek tyčí, mladík tam na tyčích své tělo cvičí,

popojdu kousek dál, mé oči zírají, nad loukou ve větru tři draci lítají.

Vytáhnu foťáček, musím se snažiti, snad ten můj aparát ty dráčky zachytí.

Cvaknu sem cvaknu tam, na zemi, v oblacích, snad nad tím výtvorem nebudu v rozpacích.

 

Moje kroky míří dále, slunce hřeje nad hlavou, i když kráčím velmi svěže, nemám problém s únavou.

Všude kolem dosti lidí, převládají pejskaři, pejsky fotím velmi ráda, pozděj vám je ukáži.

Zašla jsem cestou plnou listí k ranči Vlkava, koníci se pasou na zbytcích trávy, není to však jejich jediná potrava,

balíky sena, to je pro ně to pravý.

 

Sluníčko už přestalo hřát,

listí v větru poskočí,

rýma to je pěkný neřád,

jen ať na mne neskočí:((((

 

Hejsa hopsa do Brandejsa, jak se v písni zpívá, vracím se zpět bez úhony, spokojená, živá.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Děkuji za slova chvály, těší mne vždy velice, až zas na mne sedne múza, objevím se - Betice:)))))
Ilona Erika Kolář
Veršovánky hezké a fotečky pěkné.
Jitka Hašková
Krásná básnička i fotky.
Naděžda Špásová
Evi, krásné fotky a veršovánky taky. :-)
Libuše Křapová
Ta naše Bertice napsala báseň krásnou velice. Tak moc se mi to líbilo, až se mi básnické střevo zanítilo :-)
Soňa Prachfeldová
Ty naše Bertice, bezva ,tvoje veršování mám moc ráda, jak lehce a vtipně umíš dát. Fotky krásné.
Hana Nováková
Evi, moc hezké vč. fotek určitě jste si procházku užila i s pejsky.
Alena Tollarová
Ty jsi vyšla bez mobilu? Ty ty ty! :) Fotit draka v letu není žádná legrace, u nás jeden visí na drátech, asi si ho půjdu cvaknout, to půjde snadno. Kytičky Ti krásně kvetou, škoda, že jim brzy bude zima.
Jana Šenbergerová
Také mě jsi potěšila, jako bych tam s tebou byla. :-)
Alena Vávrová
Móc hezkéé, Evko. Takhle popsat výlet do přírody jen tak nikdo nesvede, tobě se to ale vždycky k radosti naší povede!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.