Třináctá pětikilometrovka - slovenská
já a kamarádky mým foťákem

Třináctá pětikilometrovka - slovenská

23. 10. 2019

V přípravách na svatbu jsem zapomněla napsat své kilometry do stovky, tak tady jeden srpnový. Rekreovali jsme se v Piešťanech a ubytovaní jsme byli 3km od centra města v obci Banka u přehrady Sľňava.

 

 

p1-9.jpg

 

Po snídani jsme se vypravili podél Váhu do lázní.

p4-5.jpg

Při povídání, pozorování rybářů a života na vodě cesta rychle uběhla a za necelou hodinu už jsme se fotily u sochy lázeňského hosta lámajícího berli

p3-5.jpg

Pro poznání městečka jsme využily projížďku turistickým vláčkem

p2-6.jpg

Na zpáteční cestě jsme potkaly kamarádky kozy

p5-3.jpg

Uchozená jsem využila možnost se po návratu  vykoupat  v bazénku

 

p6-6.jpg

A aby toho sportování nebylo málo, ještě jsem se odpoledne vrhla na šipky

p7-2.jpg

Suma sumárum, pět zahraničních kilometrů a už jich mám 77! To bych tu stovku mohla zvládnout!

 

 

Soutěž Do stovky
Hodnocení:
(5.2 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Určitě ji zvládneš!
Zuzana Pivcová
Jsi obdivuhodná, jak jsi to všechno skloubila a uskutečnila. Ty budeš mít určitě ještě kilometry navíc.
Alena Vávrová
Palcuju, Helenko! Hlavně to, že jsi třeba na rozdíl ode mne vydržela ty výlety zaznamenávat. A že tu stovku do konce roku při své neposednosti dáš, nepochybuji.
Dana Puchalská
Hezký výlet. Mně se nejvíc líbí ty kozy. Jsou super.
Naděžda Špásová
Helčo, ještěže jsi ve věku seniorky, tudíž už nemusíš myslet na mimčo, protože při svých aktivitách bys na to ani neměla čas. Trochu zabrzdi, jsi vdaná paní, tak si to užívej. Ale bylo to tam asi moc hezké, viď.
Anna Potůčková
Obdivuji Tvoji všestrannost a co všechno zvládáš !
Jitka Hašková
Moc príma.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.