Mrazivé ráno
FOTO: autorka

Mrazivé ráno

7. 11. 2019

Do posledního říjnového dne jsem probudila později než obvykle. Při pohledu z okna na ojíněný trávník a auta jsem si zavelela: „Rychle ven“. Měla jsem obavy, aby sluneční paprsky nezničily tu bílou krásu dříve, než se k ní přiblížím.

Během krátké ranní procházky jsem cvakala a cvakala. Můžete se podívat, co se mi podařilo zachytit.

Přeji krásná jitra.

fotografování
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Aničko, dobře že jsi si pospíšila, jinovatková nádhera se Ti povedla zachytit skvělé.
Alena Vávrová
Moc hezké. Toto se mi letos ještě nepodařilo, ač "šedivák" již u nás několikrát byl. Dík za podívání. Růžička i u mne vede.
Marie Doušová
Dík za krásné fotky.********
Soňa Prachfeldová
Cvakala jsi krásně fotackem.
Zdenka Jírová
u nás ještě jinovatka asi nebyla,neviděla jsem ji. Fotky jsou krásné, pocukrované.
Naděžda Špásová
Aničko, krásné. Já šla ten den ráno do práce a taky jsem váhala, jestli to mám vyfotit, ale pak jsem to vzdala. :-)
Anna Potůčková
Aničko moc hezké fotky a růžička je kouzelná - mým očím se líbí nejvíce !
Zuzana Pivcová
To jíní je kouzelné. Krásná procházka, která takhle obohacuje i nás.
Elena Valeriánová
Aničko, je krásné vidět krásu tam, kde by ji jiní ani nezahlédli a nevšímavě prošli kolem. Díky moc.
Hana Rypáčková
To je krása, my ještě neměli pořádnou jinovatku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.