Fotoreportáž o jedné výstavě
FOTO: autorka

Fotoreportáž o jedné výstavě

8. 11. 2019

V pondělí 4.11. byla zahájila výstava ve Světci:  Šikovné ruce našich občanů. 

Tato výstava má již svoji tradici, tuším, že je to již 12.ročník. Sešla se tam dílka lidí i z okolních obcí v rámci mikroregionu. Vernisáž byla zahájena paní starostkou, poté následovaly recitace a písničky dětí.

Nejstarší vystavovatel  oslavil letos 91. narozeniny a jeho obrazy jsme obdivovali všichni. 

Atmosféra výborná, lidé se rádi sejdou, obdivují výtvory. Prostě trefný název  - Šikovné ruce našich občanů.

Stála jsem u kolébky zrození této tradice a přeji nám všem, aby takové výstavy našich amatérských hezkých výtvorů pokračovaly i do budoucna. Je to dobrá věc.

Hodnocení:
(5.3 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Šikovné ruce, které nezahálejí a vytvářejí krásu pro potěchu jiných.
Soňa Prachfeldová
Děkuji moc za komentíky a ten obrázek Alenko je od 91letého malíře.
Alena Vávrová
Tak zrovna ten obrázek na úvod. fotu se mi moc líbí!
Marie Seitlová
Soni, moc pěkná výstava, máte šikovné lidí. Je fajn, že se výrobky vystavují a mohou je jiní obdivovat.
Eva Mužíková
Také mám tyto výstavy ručních prací a všeho kolem ráda. Jedna z pracovnic v našem útulku háčkuje nádherná zvířátka. Je to piplavá práce, obdivuji její nápaditost. Dala jsi si s fotogalerií práci. Spokojený senior se povedl:)))))
Dana Puchalská
Soňo. Je dobře, že i v dnešní přetechnizované době jsou ještě tak šikovní lidé.
Lenka Hudečková
Soni, krásné věci, šikovní lidé. Nejvíce mě zaujaly košíky a pak taky háčkované dečky a předlohy na vyšívání... Paráda ♥
Naděžda Špásová
Soni, máte tam opravdu šikovné lidičky. Jsou to moc hezké věci. :-)
Hana Nováková
Soni, zajímavá výstava, senioři jsou hodně zruční. Já k nim moc nepatřím, a proto všechny, kteří něco dokáží svýma šikovnýma rukama obdivuji a klaním se. Až oni nebudou, hodně věcí zanikne.
Jitka Hašková
Moc zajímavá a důležitá výstava. Podobnou jsem před lety viděla v Lysé nad Labem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.