Den pro dětskou knihu 2019 s KOMIKSEM
FOTO:archiv autorky

Den pro dětskou knihu 2019 s KOMIKSEM

15. 11. 2019

Protože v roce 2019 slaví Batman své kulaté osmdesáté výročí, zvolilo se téma Superhrdinů! Pro Den pro dětskou knihu byla vybrány pracovní listy, které zachycují hned několik superhrdinských témat z komiksů, které vychází pod značkou CREW KIDS. Čtenáři si tak budou moci vyplnit Průkaz superhrdiny nebo Padouchovu legitku, navrhnout superhrdinský oblek, domyslet superhrdinský komiks anebo vyluštit jména DC Superhrdinek. Jako bonus speciální vystřihovánky - masku samotného Batmana a Harley Quinn!
Pracovní listy ke stažení - http://www.dendetskeknihy.cz/nabidka-partneru/nabidka-crew-2019

Je snad již tradicí, že pro Den pro dětskou knihu vyhlašujeme soutěž o komiksy. A jaká budou pravidla soutěže? No přeci superhrdinská!
Pravidla soutěže ke stažení - http://www.dendetskeknihy.cz/nabidka-partneru/nabidka-crew-2019

Aby žádný čtenář neodešel z knihovny s prázdnou, jsou připraveny i superhrdinské plakáty. Stačí je v knihovně jednoduše vytisknout a malé čtenáře jimi odměnit.

Držíme všem malým superhrdinům palce při plnění úkolů!

Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Naše knihovna připravila k tomuto Dni pro dětskou knihu pestrý zábavný program , kdy děti stráví dopoledne s lichožrouty. Já je znám jen z filmu, ale možná Lichožrouti vyšly také jako komiks? Nevím.
Lidmila Nejedlá
Moje děti ani vnuk komiksy nemilují. Superhrdina je u nás k smíchu.
Elena Valeriánová
Jsem přímo nešťastná, když moje malá robátka vnoučátka chtějí, abych jim četla komiks. Nečtu. Teď už si je naštěstí čtou samy a já mohu číst uplně jinou literaturu.
Jana Šenbergerová
Komiksy mě nikdy neoslovily. Musím se porozhlédnout v naší knihovně, co se tam chystá.
Hana Rypáčková
Hned to přepošlu vnoučatům, do knihovny chodí i mrňata.
Dana Kolářová
Majko, to je fajn. Díky.
Marie Seitlová
Danuš děkuji za info, řeknu vnukovi, který navštěvuje knihovnu v Olomouci.
Zuzana Pivcová
Dětské knihy jdou bohužel mimo mě. Sama si pamatuji jen komiksy od Káji Saudka. Ale pro děti jsou asi mnohé vtipné. Díky.
Naděžda Špásová
Už dávno nejsme děti, ale naše rodina miluje komiksové hrdiny, ovšem ve filmu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%