Tolik jsem chtěla
Foto: autorka

Tolik jsem chtěla

27. 11. 2019

Tolik jsem chtěla
přivolat tě z dáli,
noc potemněla,
touhy se mi smály,
dny ve svém čase
hledaly tvou schránku
a láska, zdá se,
měla na kahánku.

Tolik jsem chtěla
to, co všichni chtějí,
když rozechvělá
šla jsem za nadějí,
hladila květy
při procházkách sadem,
zkoušela lety,
co nekončí pádem.

Co bylo, není,
změnilo se zcela,
a dávné chtění
už jsem poztrácela,
čas má svou notu,
touhy trochu zvadly
a pro jistotu
chodím při zábradlí.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Seitlová
Krásná, ale trochu smutná.
Alena Vávrová
♥♥♥
Jitka Hašková
Krásná báseň. Díky.
Marie Doušová
Co říci .......Tolik jsem chtěla ......ale slova nestačí ...úžasné...věrodné..Dík.*********
Marie Novotná
Z té básně mrazí a přece krásná je a velká pravda skryta v nich je.Však není všem dnům konec a Ty zas zvedneš hlavu.A zase jistým krokem projdeš v hustém davu.
Elena Valeriánová
Zuzko, ty prostě umíš krásné poskládat rýmy,volit ta správná slovíčka, co duši osloví a srdce pohladí.
Jana Šenbergerová
Stále žasnu, jak se dokonalé může zdokonalovat. Tohle už se nedá pobrat rozumem, to zvládně jen široké srdce. ♥
Dana Puchalská
Zuzano,nádherná báseň.,četla jsem jí na pokračování. Najednou bych ten smutek nedala..... Přidám proto i nějakou tu ********* navíc.
Hana Nováková
Smutná, dojemná romantika. I tak to osud někomu přinese. Zuzko, jen vše dobré a hlavně klidné a pohodové dny.
ivana kosťunová
Asi začnu taky pro jistotu chodit při zábradlí - tvé metafory jsou stále kouzelnější.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...