Mé letošní nejsilnější zážitky s I60

Mé letošní nejsilnější zážitky s I60

19. 12. 2019

Jsem moc ráda na íčku, kde jsem poznala bezvadné kamarádky. A tak mám zážitků hodně, něco přímo organizované íčkem a něco s kamarádkami. Moc ráda chodím s Věrou na výstavy, s Olgou na procházky, k Aleně do Roudnice, atp. Rozhodně nejkrásnější pro mě byl koncert pana Lubomíra Müllera k Zuzčiným narozeninám. Znala jsem některé jeho písničky z jeho profilu, kam občas chodím poslouchat, proto jsem se loni před Vánocemi těšila na společné íčkařské setkání, kde vedle čtených veršů měly být také Zuzčiny básničky jím zhudebněné. Trochu mě zklamalo, že toho bylo málo, čekala jsem více. O to radostněji jsem se těšila na oslavu Zuzčiných narozenin, kde byl očekáván jenom on. Bylo to báječné, většina písní byly zhudebněné úžasné Zuzčiny básničky, které pan Müller i bezvadně hrál a zpíval.

V létě se mi splnilo přání podívat se po mnoha letech na Třebechovický Proboštův Betlém díky Martě, kamarádce, kterou jsem získala na íčku. Užila jsem si nejen Muzeum betlémů, ale i procházku po Třebechovicích.

Dalšími akcemi íčka byla módní přehlídka, beseda s paní Adamovskou, přednáška o Peru, také nezapomenutelná. Pro mě bylo velmi významné, že jsem se s pomocí Aleny vydrápala na Říp. Za to jsem jí moc vděčná, že měla trpělivost jít se mnou pomalu poslední, protože ostatní děvčata tam byla před námi asi o čtvrt hodiny dříve. Také ostatní návštěvy v Roudnici – jak bledulový háj, zámek, galerie a klášter – byly pro mě svátkem. Tak se těším na další rok, co mě potká s íčkem a kamarádkami.

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Pěkný průřez letošními zážitky. Je dobře, že přibývá těch, pro které je íčko přínosem a radostí. Jsem ráda, že tu s vámi jsem, jedno jestli reálně nebo "jen" virtuálně. Obojí setkání mě obohacují. Díky!
Dana Puchalská
Ano Jitko. Nebýt íčka tak bych ani já nepoznala tolik báječných děvčat. A pár chlapců co mezi námi jsou.
Soňa Prachfeldová
Íčko je pro nás velký dar, z kterého můžeme čerpat pro sebe hodně dobrého.
Alena Tollarová
Jitko taky jsem ráda, že jsem Tě díky íčku poznala a doufám, že si ještě někam vyjdeme. A taky že nebudeme samy a někdo se přidá!
Eva Mužíková
Jitko, krátce ale výstižně jsi své zážitky popsala. Někdy je méně i více, umíš.
Helenka Červenka
Íčko sbližuje, stmeluje, rodí přátele, zkrátka je naše a jsme za něj moc rádi
Marie Seitlová
Je fajn, že máme ičko a sním spoustu zážitků a setkání. Často i pěkné přátelství.
Marie Novotná
Hezky shrnuté zážitky s íčkem.Moc mne těší,že jsem v této skupince.Výstup na Říp byl krásný.Počasí nám moc nepřálo,ale stálo to za to.Určitě bych šla zas.Tak zase někdy na shledanou s íčkem ,nebo jen s přáteli.Díky.
Zuzana Pivcová
Já jsem za vás ráda, děvčata, že se vás několik takhle hezky sešlo při společných zájmech.
Naděžda Špásová
Jitko, přeji ti, aby těch zážitků bylo co nejvíc a také ti přeji krásné vánoce a spokojenost v příštím roce. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek