Vánoční svátky v roce 2019
Foto: autorka

Vánoční svátky v roce 2019

23. 12. 2019

Letos v prosinci jsem dovršila 70 let. Nechci vzpomínat na to, jak rychle ten život utíká a pádí ke svému konci. Chtěla bych ale všem na i60 poděkovat za krásné chvíle a poučení, které mi díky vám přišlo do života. Hlavně musím moc poděkovat  za nádhernou poezii a vůbec všem, kteří dokáží předat lidem lásku a krásu jejich duše. Někdy se stane, že si nerozumíme, ale každý názor má nějakou cenu. Aspoň se musíme seznámit i s tím, s čím zrovna nesouhlasíme. Jsem ráda, že mohu sdílet s vámi portál i60, a přeji všem, kteří tento portál provozují, hodně krásných dní a sílu do dalších let. Nyní už jen prožijte vánoční svátky v pohodě, klidu a s láskou k vašim bližním.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.8 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Maruško, moc hezké vyznání.
Věra Ježková
Maruško, děkuji za krásná slova. Přeji vám pohodové Vánoce a hezký příští rok. Pozdravujte Příbram, moji srdeční záležitost.
Jitka Caklová
Krásné, přímo od ♥. Krásné Vánoce naplněné láskou přeji ♥
ivana kosťunová
Totéž přeji i vám-jste fajn.
Zuzana Pivcová
Děkuji za takové hezké vyznání, Maruško. A jak už píše Jana, ať máte opravdu důvod, aby se Vám na portálu stále líbilo.
Hana Rypáčková
Díky Marie za krásná slova. Klidné Vánoce a hodně sil do dalšího roku.
Jana Šenbergerová
Marie, ať je vám tu krásně i celý příští rok. Prožijte ho ve zdraví a pohodě.
Dana Puchalská
Moc hezký článek. I já přeji pohodové a klidné vánoční dny.
Anna Potůčková
Krásná slova, vidím to úplně stejně a přeji pohodové, klidné a štastné Vánoce!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.