Sním pocit známý
Ilustrační foto :pixabay. com

Sním pocit známý

24. 12. 2019

Točil se svět
a já se líbat chtěla,
tajemství lásky
lákalo víc než dost,
už tolik let
a já jsem nezmoudřela,
vždyť ostré vrásky
nejsou vždy zkušenost.

Překotně žít
a toužit po souboji,
vysmát se lásce,
ať není vidět pláč,
odmítnout klid,
ať myšlenky se rojí,
to jde jen krátce
a já už nejsem hráč.

Otvírám mříž
a vítám nová rána,
na duši šrámy
a stopy dávných chyb,
jsem stáří blíž,
a i když nelíbána,
sním pocit známý,
jak lásku oslovit.

 

Dovolte, abych všem popřála krásné svátky a v novém roce hodně skutečné poezie kolem nás.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květuše Pinkasová
Zuzko, moc ráda si často přečtu Tvou poezii v každé i jen náhodné chvilce a jsem vděčná, za to co je mi zatím ještě samozřejmé... Jsem moc, nejen já, ráda a děkujeme za ty nám na Bečvě darované a často námi do rukou brané...
Elena Valeriánová
Moje milá Zuzko, bez Tvých krásných veršů by íčko nebylo íčkem. Tvá slova jsou pokaždé pohlazením po duši, důvodem k zamyšlení nad sebou samým. Každý si ve Tvých básních najde něco pro sebe. Zuzko, přeji Ti do nového roku jen vše dobré. Mám Tě ráda a velice si považuji toho, že jsem tě poznala. Jsi laskavá duše.
Jan Zelenka
Zuzko, dovedete své pocity úžasně vyjádřit veršem.
Eva Mužíková
Zuzko, Ty jsi nepřekonatelná *********
Jana Šenbergerová
Díky za každou novou báseň. Ať nás tvoje poezie provází i příštím rokem.
Anna Potůčková
Moc krásné, díky za Tvou poezii !
Věra Ježková
Milá Zuzko, jsi úžasná. Děkuji ti za krásné verše a přeji ti spokojené Vánoce a hezký, poetický příští rok. ♥
Hana Nováková
Zuzko, po celý rok, ale nejen pro ten nadcházející, stále otvírejte mříž a vítejte nová rána, protože nikdy nevíte, co Vám život přinese. Může to být zlé, ale ve většině případů to bude krásné, poutavé, poučné, ale vždy to bude život sám. Nenechte utéci jediný den, protože ten už se nikdy nevrátí. Krásné vánoce a pohodový nový rok. Děkuji za krásnou poezii pro Štědrý den
Marie Doušová
Vaše poezie je tak citlivá,pravdivá a ze života, až to někdy bolí. Děkuji moc za Vaše všechny básně, kterými mi mluvíte z duše a moc Vám přeji ať Vaše mysl dokáže ještě hodně napsat takovou nádhernou poezii a prožijte příjemné a poklidné vánoční svátky a přeji hodně lásky a porozumnění. Dík.
Libuše Křapová
Zuzko, krásné. A dokážu se s tvými básněni ztotožnit.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...