Fotoreportáž: Bílá tma
Foto autorka

Fotoreportáž: Bílá tma

5. 1. 2020

Je pátek 3.1.2020 a my se ráno probouzíme do tmy, respektive do bílé tmy. Tohle už jsem dlouho neviděla, všude kolem bylo bílo a to doslova. Stromy, auta, tráva, chodníky, to všechno bylo bílé. Vidět bylo na pár metrů, ale svým způsobem se mi to moc líbilo. Během dne jsem se pohybovala na několika místech a foťák chodil se mnou. Odpoledne jsem ještě stihla vyfotit ve městě okrasnou trávu před OC Fórum a z jeho střechy Větruši, siluetu Hradu Střekov a pohled na město. Víc už jsem nestihla, protože se mezitím setmělo, a než jsme po páté hodině přijely s dcerou domů, bylo po bílé kráse. Bylo to až k nevíře, jakou rychlostí to všechno roztálo.

Fotila jsem až kolem poledne a odpoledne, takže auta už byla bez jínovatky.Tak si tak říkám, jestli se to ještě zopakuje.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květuše Pinkasová
Krásný název a ještě krásnější snímky takové ,,obyčejné" přírody, kterou si lidé neuvědomují ani nevidí, natož aby ji zvěčnili. Až se Bílá tma zopakuje, vzpomenu si na Naděnku z Ústí nad Labem.
Soňa Prachfeldová
Příroda vypadá úžasně v tomhle ojínění, moc hezky jsi nám to přiblížila Naděnko.
Jaroslava Handlová
V podobné bílé tmě se ráda procházím, fotky se mi líbí všechny, ale nejvíce ta s Větruší.
Jitka Chodorová
I bílá tma může být krásná, pohotově nafoceno, děkuji Naďo za zajímavé fotečky.
Blanka Macháčková
Tak by měla zima vypadat. Díky tobě ji mám alespoň na krásných fotografiích.
Jana Šenbergerová
To už jsem u nás dlouho nezažila
Lenka Hudečková
Nadi, pěkné, je výborné u sebe stále nosit foťák :-)
Věra Ježková
Naďo, díky za tu nádheru. Mám potřebu vstoupit do obrázků. :-)
Dana Puchalská
Naďo, co napsat abych se neopičila a neopisovala? Tak jinak, umíš a líbí se mi úplně všechny snímky.
Alena Tollarová
Tak takhle nějak podobně bylo i u nás, odpoledne už ale bylo po nádheře. Bojím se, že zima už byla a máme vybráno. Co jsme si za čtvrtek a páte nalovily, to máme .

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%