Fotoreportáž: První letošní toulání
Foto: autorka

Fotoreportáž: První letošní toulání

10. 1. 2020

Třetí lednové ráno u nás na východě slibovalo krásný den. Hurá, konečně dobré světlo a vyrazím s foťákem do přírody. Ale v kalendáři poznámka „recepty“. Tak rychle, než se změní světelné podmínky.

Sedám do auta a jedu k lékařce. V čekárně sedí jen jedna paní. Super, tady se dlouho nezdržím. Převezmu recepty, paní doktorce a sestřičce popřeji vše dobré do nového roku a už přemýšlím, jakým směrem se vydám.

Dojela jsem na konec Zubří /od Rožnova asi 6 km/ a auto zaparkovala u autobusové zastávky. Jdu do míst, kde jsem ještě nikdy nebyla. Moje kámoška artróza mi nedovolí rychlou chůzi, tak se jen tak šourám a cvakám. Vychutnávám si klid a líbeznost valašské krajiny a je mi nádherně. Prostě paráda. Snad více poví fotografie.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Aničko, je to krása, Tvoje domovina, nalákala jsi mě, jen kdyby trochu vylezlo sluníčko
Anna Čípová
Děkuji všem za komentáře. Pořádná zima ne a ne přijít. Sníh je jen na horách, ale tam si nyní netroufnu.
Hana Rypáčková
Hezky se touláš.. Aspoń trochu sněhu.
Naděžda Špásová
Aničko, to nemá chybu, tvoje fotky jsou krásné a mrcha artróza je na tebe krátká. Přeji ti zdraví, pohodu a dobré světlo. (✷‿✷)
Alena Tollarová
Člověk by řekl, že na přelomu roku na druhé straně republiky bude panovat zima se sněhovými závějemi. A ono je tam prakticky stejně jako u nás. Zimo, kde jsi?
Jana Šenbergerová
Aničko, ve vašich končinách je moc krásně. Přeji ti mnoho takových výletů, které si díky tvým fotografiím můžeme užít s tebou. Ať ti zdraví slouží a nohy chodí, kam si budeš přát.
Jitka Hašková
Krásná procházka a fotky. Děkuji.
Anna Potůčková
Aničko, hned bych na takovou procházku šla s Tebou. To šourání by mně vyhovovalo. Moc hezké snímky a dík za ně!
Marie Novotná
Příroda je mocná čarodějka a Ty jsi to krásně zachytila. Díky .
Dana Puchalská
Aničko,děkuju. Ani nevíš, jak já se už těším na výlet do Beskyd. Doufám že zase vylezu k Radegastovi.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.