Leden 2020
FOTO: Lenka Měkotová Anna Čípová, Zdeněk Karlík

Leden 2020

21. 1. 2020

Leden 2020

Konečně je pravda,
co mám před očima.
V kalendáři íčka
na fotkách je zima.

Strom na bílé pláni
stojí zcela Sám,
ale já se bráním
smutným myšlenkám.

Kostel Na Radhošti
pod dřevěnou bání,
vedle věrozvěsti,
splnili poslání.

Červené obojky
s radostí náramnou
honí se ve sněhu
na snímku A za mnou.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.2 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Danko, na pokračování jsem "přistoupila" jen proto, že jsem loni nezdokumentovala celý kalendář, ten nápad přišel až s podzimem. Děkuji za pochvaly a tím i impulzy k další tvorbě. Tak snad si poradím i s dalšími fotografiemi v dalších měsících. Někdy je to dost zapeklité a ti, kteří kalendář nemají a fotky neznají, musí občas kroutit hlavou, kam na ty "nesmysly" chodím. Proto moc děkuji redakci, že je k mým rýmovačkám připojí. Na tu "pravdu před očima" jsem čekala půl měsíce. Vydržela jediný den, ale aspoň kopce okolo jsou bílé. Uvidíme, co přinese únor. :-)
Dana Kolářová
A pokračování s kalendářem i60 2020 je na světě. Určitě budou zase tak pěkná jako ta loňská.
Alena Vávrová
Tleskám, Jani!
Eva Mužíková
Jani, povedlo se, velmi nápadité téma..
Lenka Hudečková
Jani, krásné :-)
Hana Nováková
Snímky z fotek umě zakomponované do básničky to tu ještě nebylo. Moc heké Jani, povedlo se...
Zuzana Pivcová
V básni a v kalendáři je leden, ale za oknem redakce mám čistě bezoblačný slunečný den jak na jaře. Tak si alespoň čtu, jak by měla vypadat regulérní zima, i když v metropoli je jen pro zlost.
Jitka Chodorová
Jani, potěšila jsi mě hezkou básničkou i krásnými fotkami, i když zimní nálada je vítaná, já osobně se na sníh jen dívám, všechny aktivity s ním spojeném už jsou pro mě nedostupné, a to včetně procházek. Díky.
Dana Puchalská
Jani, to je hezká báseň. Ano ten kalendář mám doma a je krásný, ale já básnické vlohy nemám. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...