Příběh na 50 slov: Pejsčí prosby
Foto: autorka

Příběh na 50 slov: Pejsčí prosby

21. 1. 2020

Páníčku, prosím tě, pohlaď mě. Podrbej mě. Přines mi mňamku. Přines mi vodu. Povídej mi něco. Pojď si se mnou hrát. Pusť mě k sobě do postele. Pojď ven. Počkej, čůrám. Počkej, kadím. Poběž. Pusť mě z vodítka. Pročesej mi srst. Pomoz mi. Přijď brzy. Přitul se ke mně. Prima.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Psi mluví očima, ani štěkat nemusí.
Eva Mužíková
Věrko, potěšila jsi mne, díky.
Věra Ježková
Děkuji vám. Pejska jsem nikdy neměla, ale dva měl můj někdejší přítel. Psy mám ráda od dětství. Umím se vcítit do jejich dušiček, blbnout s nimi. Samozřejmě vlastním o pejscích několik knih. Jendo, pozdravuj Britney; taky se na ni těším. :-)
Jan Zelenka
I když pejska nechováš, dokážeš se úžasně vcítit do jeho myšlení. Já to přečtu mojí Britney, už se na tebe určitě těší. Krásné, Věrko!
Naděžda Špásová
Věrko, ty jsi byla u nás? Ještě bych dodala, ne nechci se mazlit. To říká náš čivavák, když ho chci hladit. Zato ten náš druhý si o to fakt říct umí a miluje to. :-)
Zuzana Pivcová
Někdy příliš mnoho lidské lásky zvířátku škodí, protože jeho láska je jiná, bezvýhradná. Díky, Věrko.
Hana Nováková
Jistě jste Věrko potěšila nejen pejskaře, ale všechny milovníky zvířat, tím pádem i mě. díky
Jitka Hašková
Věro, to je překrásné. Připomnělo mi to, když jsme měli psa.
Irena Mertová
Věro to je přesné, ty jsi měla někdy psa? :-)
Libuše Křapová
Věro :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.