Trápí mě

Trápí mě

7. 11. 2012

Říkáš:miluji tě a já se přesto soužím,
zapudit svou divnou bolest toužím.
Něco je jinak než má být,
s takovým pocitem je těžko žít.

Kdy řekneš konečně, že mi to sluší?
Kdy porozumíš smutné mé duši? 
Kdy kytku koupíš a z lásky mi ji dáš?
Kdy mohu uvěřit, že jedině mě rád máš?  
Kdy dodržíš své věčné sliby?
Kdy uznáš, že i ty máš chyby?
Kdy řekneš, že jsi se mnou rád...

Zase jsi řekl: miluji tě a prázdno v očích máš,
říkáš to stále a význam slov jen těžko znáš.
Je to tvůj denní pozdrav a věčné mé prokletí,
ta slova bych hned vyměnila za tvé objetí.  
        


            

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Chodorová
S takovým pocitem je opravdu těžké žít,ještě,že to není tvůj osobní prožitek,ale kolik takových "Miluji tě" každá z nás slyšela?
Jarmila Peerová
Smutné to je,ale není to naštěstí můj osobní prožitek.Mě vadí,jak si dnes lidé stále dokola říkaji ono magické" miluji tě ",což je spíše už pozdrav,než vyznání svých niterních citů.Zvláště na ukončení telefonních hovorů je to děsivé...
Olga Štolbová
Je to opravdu smutné,ale věřím Jarmilko,že už to dávno není pravda.Kdysi jsem na tom byla podobně.Zdravím O.
Zuzana Pivcová
Je to hezké i smutné a věřím, že neexistuje časový limit, aby se některá přání a touhy mohly proměnit ve skutečnost.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...