O studii o zkracování
Ilustrační foto: pixabay.com

O studii o zkracování

26. 1. 2020

Ing. obdržel k zpracování

studii o zkracování

jízdních časů na lokálce

Drželi mu všichni palce

 

Kdyby podrželi pěsti

přineslo by mu snad štěstí

rozlousknouti ten oříšek

Přípoje mít do Okříšek

 

Ač si dobrý pozor dával

studii když zpracovával

nevyšetřil půl minuty

Lokálka to má nahnutý

 

Nejeden z nás jistě tuší

tuto trať že brzy zruší

možná již rychlostí blesku

Promění ji v cyklostezku

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Handlová
Zdeňku, sršíš vtipem! Takový epigram by stálo za to poslat na vyšší místa - třeba by k obávané změně nedošlo.
Soňa Prachfeldová
Ty inovace jsou nervy pro cestující.
Zuzana Pivcová
O tom, jak mi vadí zrušení vlakového spojení z Týna nad Vltavou do Číčenic, které leží na trati ČB-Plzeň, jsem tu už někdy loni psala. Předpokládalo se, že u nás soukromí dopravci vyřeší problémy ČD, ale např. ta Arriva tomu moc nepomohla. Nevím, jak teď, ale před měsícem to byl jeden velký zmatek.
Anna Potůčková
Cestování vlakem mám nejraději, neboť je nejpohodlnější! Aktuální tematická básnička.....
Dana Puchalská
Krásná a hlavně vtipné pojatá báseň. P. S. Vlaky mám od dětství dost ráda, škoda že mizí ty malé lokální tratě.
Jana Šenbergerová
Velmi aktuální a zároveň ožehavé téma. Nemám nic proti cyklostezkám, ale rušíme zavedené železniční spoje, silnice jsou čím dál tím víc přeplněné a opět vznilkají místa odtržená od okolního světa. Vaše básně se mi moc líbí. Jejich témata bývají k zamyšlení.
Jitka Hašková
Díky, vtipná a hezká básnička.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.