Každý den s úsměvem
Foto: autorka

Každý den s úsměvem

4. 2. 2020

Každý den s úsměvem. To je moje krédo, se kterým se protloukám životem. Rok 2020 ukrojil z jemu vyměřeného času celou jednu dvanáctinu. Podle kalendáře vrcholí zima, pohled z okna však svědčí o něčem jiném. Světle šedá deka nad našimi hlavami se rádoby vtipně střídá s tmavě šedou, sem tam se v ní udělá dírka, která se rychle zacelí. O sněhu a mrazu si můžeme nechat jen zdát. Podle toho mám i náladu, do úsměvu se mi moc nechce, sluníčko mi chybí čím dál tím víc.

A tak jsem se z dlouhé chvíle v šeru obýváku zahloubala do svého fotoarchívu a skončila v šuplíčku: úsměvy. A usoudila jsem, že i vy možná potřebujete náladu lehce pozvednout.

Ven nevycházím bez foťáku v kapse. Dívám se pozorně kolem sebe a hledám. Občas se zadaří. Vybrala jsem pár obrázků, které vzbuzují můj úsměv, a rozhodla jsem se s vámi o ně podělit. Je to taková všehochuť, a pokud se mi podaří vyloudit na vaší tváři aspoň lehký úsměv, budu ráda.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Život tropí hlouposti a Alena je pro nás fotografuje. Ta galerie fakt nemá chybu. Jdu číst a možná si půjdu koupit nějakou kitku, brambory ze zlata a nebo uzeninu z masa. A fšechno mi to někdo odveze a já si skočím do lékárny na prášky proti bolesti hlavy, protože předtím třetím do té herny hned vedle. Královsky se bavím.
Eva Mužíková
Alenko, to se Ti opravdu moc povedlo. Přestože mám dobrou náladu, ještě jsi mi jí vylepšila. Opravdu moc nápadité...
Dana Hošková
Také jsem se pobavila. Díky.
Irena Mertová
Ty jsou skvělé ! :-)
Jana Kollinová
Vtipné! Dnešní den je venku nevlídno a připojené fotografie k článku jsou dokonale antidepresivní. Díky. :-)
Vladislava Dejmková
Prima jsem se pobavila
Dana Puchalská
Álo, paráda :-) :-) :-) je to tak. Humor mám ráda a radši budu mít vrásky od smíchu, než od zbytečného a marného hloubání.
ivana kosťunová
Mám také nějaké takové, ale na sbírku by to nevydalo. Usmívám se, zpříjemnilo mi to den. :))
Naděžda Špásová
Álo, povedlo se, usmívala jsem se. U nás je zrovna jaro, slunce svítí na plný pecky. (ʘᴗʘ✿)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.