Každý den s úsměvem
Foto: autorka

Každý den s úsměvem

4. 2. 2020

Každý den s úsměvem. To je moje krédo, se kterým se protloukám životem. Rok 2020 ukrojil z jemu vyměřeného času celou jednu dvanáctinu. Podle kalendáře vrcholí zima, pohled z okna však svědčí o něčem jiném. Světle šedá deka nad našimi hlavami se rádoby vtipně střídá s tmavě šedou, sem tam se v ní udělá dírka, která se rychle zacelí. O sněhu a mrazu si můžeme nechat jen zdát. Podle toho mám i náladu, do úsměvu se mi moc nechce, sluníčko mi chybí čím dál tím víc.

A tak jsem se z dlouhé chvíle v šeru obýváku zahloubala do svého fotoarchívu a skončila v šuplíčku: úsměvy. A usoudila jsem, že i vy možná potřebujete náladu lehce pozvednout.

Ven nevycházím bez foťáku v kapse. Dívám se pozorně kolem sebe a hledám. Občas se zadaří. Vybrala jsem pár obrázků, které vzbuzují můj úsměv, a rozhodla jsem se s vámi o ně podělit. Je to taková všehochuť, a pokud se mi podaří vyloudit na vaší tváři aspoň lehký úsměv, budu ráda.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Ali, bezva nápad. Děkuji za zvednutí nálady v dnešním uplakaném dni. Jako odezvu na tvůj článek i fotky jsem dala na FD fotku, která mě pobavila v Litoměřicích.
Anna Potůčková
Hezky zvesela. Ali ty máš snad oči i na druhé straně své hlavy. já bych si asi mnohých věcí ani nevšimla!
Jindra Hubačová
Super pobavení. Děkuji Ali.
Marie Seitlová
Pobavila jsi mě, umíš se kolem sebe koukat. Díky.
Růžena Kuželková
Paní Alenko nejedenkráte jsem se pousmála,hlavně u toho čerta,toho dělali když jim stál modelem herec tuším Neumann z pohádky Princezna se zlatou hvězdou,je mu podobný,jako by mu z kapsy vypadl :-)))
Jitka Hašková
Aleno díky, moc jsem se pobavila.
Jarmila Komberec Jakubcová
Alenko opravdu moc hezká fota, ul. Hrníčková nemá chybu.
Věra Ježková
Bezva, díky. :-)
Marie Ženatová
Alenko díky za úsměvné fotečky v dnešním nevlídném počasí...
Elena Valeriánová
Oprava: trefím do té herny... :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.