Co na sebe, až přijde teplo? Inspirace 
pro dámy vyššího věku
Ilustrační foto: pinterest.com

Co na sebe, až přijde teplo? Inspirace
pro dámy vyššího věku

22. 2. 2020

Odhalit ruce? Jak dlouhá sukně je vhodná? Hodí se v mém věku výstřih? To jsou otázky, které si často kladou ženy vyššího věku, když se oteplí. Najít lehké, vzdušné oblečení, ve kterém se dáma cítí dobře, není úplně jednoduchá věc.

S přibývajícími roky se mnoho žen čím dál více zamýšlí, co pro ně je či není takzvaně vhodné. Zatímco některým připadá naprosto v pořádku chodit v teplých dnech v tílku na ramínka, jiné mají zásady, že od určitého věku je vhodnější se zahalovat. Což ale v horku, které v poslední době jara a léta přinášejí, není také ideální.

A tak jsou pro mnoho zralých žen velmi teplé dny spíše než důvodem k radosti, příčinou bezradnosti a přemýšlení, co si obléknout. A co teprve, když se blíží dovolená u moře, pobyt v lázních a podobné příležitosti, kdy žena chce vypadat dobře, ale zároveň si už vzhledem k vyššímu věku nechce obléknout lehké šatičky, jaké nosila ve třiceti.

Velmi často si dámy komplikují život zbytečně. Ty, které si našly svůj styl, zpravidla mají co obléknout i ve velmi teplých dnech. Vítězkami jsou obvykle ženy, které sázejí na lehké, vzdušné materiály, jednoduché střihy, decentní barvy. Když je toto splněno, není nutno se bát občas i něco více či méně odhalit.

Tady je malá inspirace, jak různě je možno se  na teplé dny připravit. Ostatně, právě nyní se ještě dají ve slevách najít zajímavé kousky z loňských letních kolekcí a mnohdy jde právě o takové oblečení, které nepodléhá různým módním vlnám.

móda
Hodnocení:
(4.9 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milena Božková
Líbí se mi hlavně ty modely, kde jsou modelky, jen jedna. Krásné a slušivé.Kde bych mohla ty halenky koupit ?
Zdenka Jírová
V horkých letních dnech volím dlouhou lehkou sukni s lehkou halenkou či tričkem. Sukní mám několik, hzalenk také, tak jsem zabezpečená. V kalhotách je mi horko, ty jen při ochlazení.
Alena Várošová
doplňuji,něco se mi smazalo a nedávalo by to smysl..Určitě by se mi líbily všechny modely,ale jen už s rukávkem.Velké výstřihy působí na ženě lacině a už nevypadá jako dáma.
Alena Várošová
Líbí se mi skoro všechny modely.Nemusela bych č.2 kvůli modré barvě.Určotě by se mi líbily ženě vypadá lacině,nepůsobí potom jako dáma..Z těchto modelů jsem nadšená i s k širokými vonými nohavicemi,ale určitě jsou pohodlné.
Soňa Prachfeldová
Hezké, mám ráda vzdušné rozevláté šaty, či sukně, Každý si pro sebe dnes může vybrat podle svých nároků a vkusu.
Jitka Hašková
Já mám oblečení moc, nic nového nepotřebuji.
Eva Mužíková
Všechny modely se mi líbí, kdo nemá problém s volnou kůží na rukách, určitě by si je mohl obléci. Já bych volila delší rukávy.
Lenka Kočandrlová
Myslím si,že odhalovat vyvěšenou kůži na rukách moc hezké není.Tak jsem pro trochu delší rukávy,k loktům,a žádná odhalená ramena,ani záda. Mně by se celkem líbilo č.3 , jde z toho taková pohodlnost.
Eva Kopecká
Tyhle pěkně upravené dámy, vhodně oblečené a celkově na sebe dbající, by strčily do kapsy leckterou nesoudnou mladici. Jsou i takové mladé, které na sebe natáhnou kdeco a ještě neumějí doladit detaily, ještě si neosvojily plně péči o nohy, líčení, účes....Jedním slovem - tyhle ...sátnice jsou skutečně kočky!
Marie Doušová
Můj šálek kávy. Mám několik takových oblečků doma a nejraději je nosím.Ovšem záleží na postavě a odvaze. Volná móda je v létě bezva. Foto moc pěkné a těm ženám to moc sluší.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.