Jak si zlepšit náladu
Foto: autorka

Jak si zlepšit náladu

25. 2. 2020

Šedivé deštivé nedělní odpoledne. Čím si zlepšit náladu?

Zkusím si uvařit bylinný „Čaj pro dobrou náladu“. Ten jsem dostala k Vánocům a dosud neochutnala.
V kuchyňské skříňce je zarovnaný dalšími krabičkami a dózičkami, přece nebudu zbytečně všechno vytahovat!  Sáhnu šikovně dozadu… a už na mne letí papírové krabičky a také plechovka s čajem Rooibos, za letu se otvírá, nasypáno rázem po celém okolí.


To se lehce uklidí – smetám z linky droboučké částečky širokým rukávem do dřezu a splachuji vodou z kohoutku. Bohužel smetu i připravený hrníček, který se rozbije  na kusy. Leknu se, namočím si  celý rukáv. Jdu se převléci do něčeho suchého.

Uklidím linku, podlahu, kuchyňskou skříňku. Tedy – nebylo by bývalo lepší dát si panáka?

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
Díky za vaše komentáře :-)
Naděžda Špásová
Ireno, to určitě. Já vždycky říkám, když se to, tak se to. :-)
ivana kosťunová
bylo :))
Mirek Hahn
To není čajem nebo kafem nebo panákem... :-) To je tou snahou si to zjednodušit "...sáhnu šikovně dozadu"... Ano, tato zjednodušení věc často zkomplikují. Nepřeji vám tu smůlu ale je to poměrně humorný případ k poučení :-)
Věra Ježková
Irčo, to máš z toho, že piješ čaj. Kdybys pila kafe, tak by se ti to nestalo. :-)
Hana Nováková
Irenko, představila jsem si někdy sebe a opravdu jsem se srdečna zasmála. No tak to život přináší, ale když nejde o život, tak jde o .......
Irena Mertová
Dano, a nemůžeš ty hrníčky používat? Já ty věci po našich ráda užívám...
Alena Vávrová
Taková malá pohroma se občas stane každému, i mně. Tak si vždycky vzpomenu na svoji babičku, ta při takovéto situaci pravila: "Hrom do police, dávej pozor na nic!"
Dana Puchalská
Ireno, to je krásný porcelán. Mám doma nádhernou koláčovou soupravu - mísu, talířky a 6 hrnečků s podšálky. Byl to svatební dar babičky Julie. Používám už jen tu mísu a dezertní talířky. Ty hrnečky jsou už vzhledem k malému bytu definitivně v krabici. Kdyby je tak někdo chtěl, ráda mu je věnuju. Hrnečky jsou celé jen 1 podšálek je pryč. Nevydržel stěhování.
Jana Hošková
Hezky popsané ! Legrace pro ostatní, menší už pro aktérku ! Tohle já dobře znám... :-))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.