Máte malého pejska a chcete vyzkoušet kvalitní krmivo? Hlaste se nám, pošleme vám měsíční dávku na vyzkoušení

Máte malého pejska a chcete vyzkoušet kvalitní krmivo? Hlaste se nám, pošleme vám měsíční dávku na vyzkoušení

3. 3. 2020

Partner portálu i60 - česká společnost VAFO - nabízí našim čtenářům k vyzkoušení superprémiové krmivo Brit Care mini, určené nejmenším pejskům. Už po měsíci krmení lze na pejskovi pozorovat pozitivní změny.

Naši čtenáři nyní mají možnost vyzkoušet granule Brit Care mini zcela zdarma. Vybrat si přitom mohou měsíční dávku dle různého složení - s jehněčím, králičím, jelením masem, anebo s lososem či speciální krmivo pro štěňata. Popis jednotlivých druhů najdete na tomto místě.

Deset čtenářů, kteří se nejdříve přihlásí, obdrží od společnosti VAFO k vyzkoušení měsíční dávku - 2,4 kg vybraných granulí. Zájemce o vyzkoušení krmiva Brit Care mini prosíme, aby nám napsali mail na i60@i60.cz a uvedli, zda si granule vyzvednou osobně, anebo budou chtít zaslat poštou.

 

 pes brit.png

 

 

Autor: Redakce
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Svatava Páleníková
Moc děkuji za nabídku, poslala jsem vám e-mail.

Zpět na homepage Zpět na článek