Co mi to leze z květináče?
Fotografie :autorka

Co mi to leze z květináče?

7. 3. 2020

Dobrý den přeji všem příznivcům fotohádanek. 

Tentokrát jsem fotila na balkóně. Jaro je už zřejmě v plném proudu. A tak se ptám, poznáte, co jsem vyfotila?

Už se těším na všechny odpovědi. 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Puchalská
Marie F. Je to dobrota, že ano? A je neustále po ruce.
Marie Faldynová
Já takhle mlsám cibulovou nať- stačí cibuli s výhonkem strčit do kelímku s vodou a máte natě pro celou rodinu.
Dana Puchalská
Dámy, je neděle a já přicházím s odhalením fotohádanky. Ano, je to opravdu mladý česnek. Jelikož, jsem mlsná a česnek mám ráda, dávám každý rok pár stroužků do květináče. To je panečku dobrota, nadrobno nasekaný na chlebu s máslem či škvarky.
Libuše Křapová
Tipla bych také, že je to nejspíše česnek. Také podovně lezpu konvalinky :-) S tím obalem na nožce
Marie Faldynová
Vypadá to jako česnek, ale není to nakonec zázvor? Zkoušela jsem ho pěstovat v květináči a do podzima měl malé hlízy.
Dana Puchalská
Honzík to není. :-)
Květa Řičánková
Je to květinka Honzík.
Vladislava Dejmková
Na první pohled ně napadl česnek, ale první nejsem. Logicky si myslím, že si málokdo strčí česnek na balkoně do květináče. Takže jako druhý typ nějaká kytka z cibulky.
Miluše Hasenohrlová
Myslím,že je to česnek,jako Eva.Na zahradě nám už vylezl.Doufám,že ho nepoškodí mráz.
Dana Puchalská
Zítra bude odpověď. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.