Třeba: "Russká trojka ve Vratislavicích"
FOTO: autorka

Třeba: "Russká trojka ve Vratislavicích"

7. 3. 2020

Dnešní počasí mne vylákalo na další procházku po okolí mého městského bydliště. Vy, kteří jste se radovali, že vás budu provádět mezi paneláky, budete zklamáni.

Moje kroky vedly do přírody. Trochu jsem podcenila oblečení, tak po pár desítkách metrů honem zpátky domů a bundičku měním za dlouhý kabát... To byl opravdu dobrý nápad, neboť za hřbitovem hodně a hodně foukalo. Dokonce i někerým koňům v ohradě " oblékli " majitelé ranče koňské deky... Nebudu popisovat každý svůj krok, jsem přesvědčená, že fotogalerie bude mluvit za vše.

Po dvou hodinkách vyfoukaná, příjemně unavená jsem se vrátila do svého malého bytečku, abych si ještě dnes, za tepla, dala práci se stahováním a popisováním fotek pro vás, moji přátelé. Přijměte další pozvání na moje předjarní toulání. 

Zdravím vás velice - turistka Bertice.

procházka
Hodnocení:
(4.9 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
EVI, jsi šikulka, hezky jsi vše zvěčnila. Už tam máte hodně "jara".... některá místa i poznávám :-)
Libuše Křapová
Cestovala jsem s tebou :-) Nepotřebuješ pomoci s těmi kameny?
Zuzana Pivcová
Je to milá procházka, obohacená spontánními fotkami a hlavně taky těmi pejsky všeho druhu.
Dana Puchalská
Evo-Bertice, paráda.
Hana Rypáčková
Nebyla to čtvrteční vycházka? Dnes je apríl a vyšla jsem 3x a vždy zmokla...Musím se na sever zase vydat, ale následky z té tramvaje ....Moc hezké...
Lenka Kočandrlová
Milý popis procházky.Líbí se mi využití dnešních možností - hned si vše vyfotit a ukázat druhým.
Alena Tollarová
Jak to, že tam nejsi? Tak šup šup, fotky ze startu i cíle máš :)
Alena Tollarová
Doufám, že si vyšlapuješ Do stovky, hned se jdu podívat, jestli tam tuhle vycházku máš. Ta skalka se mi líbí, že bychom udělali brigádu a pomohli Ti s ní před panelák?
Alena Vávrová
Ahoj Evko, taky chválím, jak jinak :-)).
Jitka Hašková
Evo, díky, Kč hezké fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.