Plnění plánu
Foto autorka

Plnění plánu

16. 3. 2020

Sobotní odpoledne bylo jako vymalované, takže se návštěva zahrady jevila jako daná věc. Železo se má kout, dokud je žhavé, odpolední káva byla upozaděna a nastoupila příprava k odjezdu. Šup, všechno naložit včetně pejsků a odjezd. Mám takový nepsaný plán, že se chci podívat k Labi u Mariánského mostu, takže jsme se cestou kolem mostu domluvili, že až pojedeme domů, tak tam zastavíme.

Vím, že se budu opakovat, ale to, co nás čekalo na zahradě, mě dost naštvalo. Ačkoliv jsme se snažili zabezpečit všechny díry, ty zvířecí bestie se tam zase dostaly a tentokrát bylo zryto dokonale. Musí to být něco menšího, podle trusu. Jsme z toho s mužem dost otráveni, takže nevím, jestli tam má smysl něco dělat. A teď jsou nepotravinářské obchody zavřeny, takže budeme muset improvizovat. Ach jo. Po nejnutnějším úklidu jsme radši odjeli směr střekovské nábřeží a Mariánský most.

Na téhle straně Střekova jsme vlastně ještě nebyli. Slunce pěkně svítilo, po nebi byly krásné cáry mraků, voda pro pejsky připravena, takže jsme vyrazili k Labi. Překvapilo mě, že tam bylo docela živo, ale mně nic nebránilo, aby se ve mně probudil zuřivý reportér s foťákem, což se stalo a já jsem měla opravdový pocit štěstí, běhala sem a tam a fotila a fotila.

Zvu vás na procházku k další ústecké dominantě Mariánskému mostu hezky zblízka a Mariánské skále, i když k té jen přes vodu. Za množství fotek se omlouvám, ale nemohla jsem jinak.Slunce v duši všem.

 

cestování
Hodnocení:
(4.9 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Zelenka
Jako Litoměřičák Ústí pochopitelně znám, ale většina fotek byly pro mne nová. Pokud ještě žila žena, jezdili jsme nakupovat do Fora, pak lanovkou na Větruši, než jsme si zvykli na ústecké ulice, občas jsme zajeli špatně. Na Marjánce jsem byl s kamarádem, uklouzl jsem a kdyby mě nechytil, skončil jsem dole. Moc pěkná fotopřehlídka.
Lenka Hudečková
Nadi, krásné fotky i pěkný článek. V sobotu bylo krásně, máš pravdu.. :-)
Soňa Prachfeldová
Ústí podél Labe je moc hezké, voda, skály, slunce, to člověk pookřeje. Hezky jsi to zdokumentovala fotoreportérko :-)
Jitka Mošovská
Skála a most zajímavý.
Jitka Hašková
Díky za hezkou procházku a fotky. Od včerejška mají být otevřeny i obchody s potřebami pro zahrádkáře.
Alena Tollarová
Mariánská skála je impozantní a most je hezký. Koukám, že je dost vody. Když jsem tam fotila někdy loni, bylo zoufalé sucho.
Helena Votíková
Most se mi moc líbí, jak píše Věrka, Mariánský a Trojský mají něco společného, jakousi lehkost, vzdušnost. Hledali jsme tu kešku, takže jsme ho prolezli sem tam, nahoru dolů... a našli.
Eva Mužíková
Nadičko, jako bych tam byla s vámi, vidím Tě jak poletuješ a fotíš a fotíš. Ta úvodní fotka, to je nádhera, jakož i všechny ostatní. Snad se tam někdy v Tvé společnosti dostanu. Foť a piš, nebo Tě sní myš:)))
Jana Šenbergerová
U nás sluníčko láká, ale od včerejška strašně fouká a mě bolí hlava, tak mi taková procházka pěkně v závětří přišla vhod.
Anna Potůčková
Díky za tak krásné fotky! Když už sedíme na zadcích doma, tak se alespoň na Íčku pokocháme obrázky jiných!

Zpět na homepage Zpět na článek

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl: Jak využít QR čtečku v mobilu

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.