Fotoreportáž: Odpoledne na Miladě
Foto autorka

Fotoreportáž: Odpoledne na Miladě

31. 3. 2020

Je úterý, 24.3.2020, nebe je od rána úplně bez mráčku a vydrží to tak i odpoledne. Letos poprvé, a určitě ne naposledy, vyrážíme na malý výlet na nedaleké Jezero Milada. V současné neutěšené situaci a kvůli zákazům, je to jedno z mála míst, kam je možné v okolí našeho města vyrazit do přírody, i když samozřejmě s nezbytnou rouškou. Jeli jsme na posledně navštívenou stranu jezera, kde je nová asfaltka. Pár aut už před námi parkovalo, ale vzhledem k velikosti plochy jezera, jsme sice návštěvníky viděli, ale potkali jsme jich jen málo.

Pohled na jezero z výšky byl úchvatný, modré nebe bez jediného mraku se odráželo na hladině a udělalo z jezera malé moře. Jak jsem tak pobíhala kolem, sestoupila jsem až k okraji a šumění vody, se kterou si hrál vítr, bylo kouzelné a iluze moře byla dokonalá. Pocit štěstí na chvíli vymazal z mysli virus i starosti s tím spojené.

Zkuste se na chvíli zastavit a podělit se se mnou o ten zážitek. Držím nám všem palce!

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jindra Hubačová
Krásné jezero, skutečně působí jako moře, v létě by mne nikdo neudržel. Fotky se mi moc libi, děkuji Nadi !
Eliška Murasová
Nadi, procházka přírodou vždy potěší, tak ať Ti nožky slouží!
Lenka Hudečková
Krásné fotky Nadi, jezero mi připomíná moře :-), paráda...díky moc :-)
Alena Vávrová
Tohle modro nahoře a pak i na vodní hladině mám taky moc ráda - děkuji.
Elena Valeriánová
Miluji modrou barvu hladiny třeba na zlatohorském Zlatém jezeře. Z toho jsou vždy krásné fotky, viď? Jen se chci zeptat, na Miladě není žádný život? Labutě, volavky, kachny? Teď na jaře bývají vodní plochy "přelidněné" a tady nic?
Irena Mertová
Hezké, jsem vděčná za každkou fotku z přírody :-)
Eva Mužíková
Nadi, vodní vlny, kámen, rákosí a modré nebe... to je nádhera. Muselo vám mam být opravdu moc hezky na duši..
Soňa Prachfeldová
Naděnko, mám také takovou vodní reportáž, je to balzám na duši, oči, pohoda viď.
Dana Puchalská
Naďo, možná se mi budeš smát, ale kdyby bylo tepleji, hned bych do jezera hupla a zaplavala si. To je krása....
Jitka Hašková
Krása, děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%