Příběh na 50 slov: Mám tě rád
Foto: autorka

Příběh na 50 slov: Mám tě rád

1. 4. 2020

Je krásný den, svěží jarní vzduch láká ven na sluníčko. Jdu na procházku. Uprostřed prázdné ulice hraje babička s malým vnoučkem jakýsi improvizovaný tenis s lepenkovými plácačkami, chlapeček radostně pokřikuje, oba mají koronavirové roušky. Najednou babička úzkostlivě vykřikne: Nene, vůbec si na obličej nesahej!

Chlapeček zesmutní: ...   Babičko, mám tě rád….....

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Daniela Řeřichová
Ve zkratce řečeno vše. Děkuji.
Eliška Murasová
Ireno, krátké, a tak výstižné. Až mě to dojalo.
Irena Mertová
Děkuji všem za komentáře :-) . Svědkem té scénky jsem byla před pár dny, dojalo mě, jak ten asi pětiletý chlapeček najednou vycítil, že nás ohrožuje něco zlého...
Libuše Křapová
ano, tak dobře se to poslouchá - Babičko,mám tě rád :-)
Alena Tollarová
Už abychom mohli roušky odložit, obejmout se a dát si pusu ...
Naděžda Špásová
Moc hezké. (◕ᴗ◕✿)
Martina Růžičková
Zážitek hezký i smutný zároveň...
Vladislava Dejmková
Také bych už ráda "měla" svoje vnoučata naživo. Skype je dobrý, tedy lepší než nic, ale upřímné objetí neumí.
Anna Potůčková
Tuto větu slyším za den docela častokrát a vždy to moc potěší. Já tu naši drobotinu také moc miluji!
Jitka Hašková
Moc hezký příběh.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.