Kdo je vítězem soutěže Fauna kolem nás?
Ilustrační foto: pixabay.com

Kdo je vítězem soutěže Fauna kolem nás?

5. 4. 2020

Pejsci a kočičky, čápi a labutě, koně, krávy, prasátka, ale také tulení, pavián či mládě lamy. Fotosoutěž na téma Fauna kolem nás byla rozhodně bohatá na nejrůznější zvířecí druhy.

Soutěž ale také ukázala, že fotit zvířata není vůbec jednoduché - zaostřit pohybujícího se tvora, zachytit ten správný okamžik a zmáčknout v ten pravý moment...

Výběr nejpovedenějších snímků byl pro nás docela těžký, nakonec jsme vybrali čtyři snímky podle tohoto klíče:

 

DSC-0846m.jpg

 Šárka Nováková: Čekání. Tento snímek získal nejvíce hlasů (64). Pavián je úchvatný, i my jsme mu dali hlas.

 

Evžen Mertlím_Jó, to ještě býval sníh.jpg

Evžen Mertlin: Jó to býval ještě sníh. Podle našeho názoru technicky nejpovedenější snímek zvířete v pohybu

 

Jan Kutílek_Jdeme si zaplavat.jpg

 Jan Kutílek: Jdeme si zaplavat. Podlel našeho názoru nejvtipnější fotografie s komentářem.

 

Dana Kolářová_Já chci taky botu.jpg

Dana Kolářová: Já chci také botu. Podle našeho názoru nejmilejší fotografie. Třetí bota opravdu moc chybí...

 

Vítězům gratulujeme, od redakce získávají avizované ceny - LED svítilny. A všem čtenářům, kteří se soutěže zúčastnili, děkujeme! Určitě se zase brzy u fotosoutěže setkáme.

 

fotografování fotosoutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Určitě byl výběr těžký, gratuluji vítězům.
Danuše Onderková
Všem vítězům blahopřeji...
Dana Puchalská
Gratuluji vítězům.
Soňa Prachfeldová
Krásné fotky, gratuluji vítězům
Anna Potůčková
Všem moc k výhře blahopřeji!
Jana Kovářová
Gratuluji všem vítězům:))))
Zuzana Pivcová
Jsem ráda, že i v nepříznivých podmínkách se zúčastnilo poměrně hodně soutěžících. Všem děkuji a vítězům blahopřeji.
Marie Novotná
Gratuluji.
Mirka Motyková
Gratuluji vítězům,,,
Jana Šenbergerová
Gratuluji! Vybrané fotografie se mi také líbí. Děkuji všem, na které se tentokrát nedostalo, i když i jejich fotky jsou krásné.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.