Kmochův Kolín 2020

Kmochův Kolín 2020

9. 4. 2020

Vážení íčkaři,

s lítostí vám musím sdělit, že pro rok 2020 byl zrušen Kmochův Kolín, a to z důvodů, které vám všem jsou známy. Celý program, který byl vytvořen pro tento rok, bude realizován v roce 2021.

Přijměte proto tuto info hlavně vy, kteří jste  projevili zájem se jako návštěvníci zúčastnit.

Věřte, že se sejdeme v lepších časech..

 

Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Karel Sechovec
V roce 72.jsem jako voják nesl vlajku jednoho státu který měl svou kapelu na těchto slavnostech .....Jo, to byly akce....
Soňa Prachfeldová
Škoda. Budu tak ráda, až se vše vrátí do normálu.
Dana Puchalská
Je to bezesporu veliká škoda. Ale věřím, že příští rok bude opět pro radost všem příznivcům dechovky.
Anna Potůčková
Takových krásných akcí už bylo zrušeno hodně. A další se budou rušit postupně. Myslím si že u nás zruší i Holešovskou regatu, která mívá tisícovky návštěvníků
Věra Ježková
Jsem ráda, že jsem Kmochův Kolín několikrát zažila. Krásná akce v krásném městě. Hano, tak za rok! :-)
Zuzana Pivcová
Škoda, že se zrušilo plno pěkných akcí, virtuálně by to rozhodně nebylo ono. Jenže ten důvod je nutno chápat.
Alena Vávrová
Haničko, dík za info.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.