Žižkovská pandemie II
Ilustrační foto: pixabay.com

Žižkovská pandemie II

23. 4. 2020

I nás tu to potkalo. Ze samoty doma jedna baba zešílela. Vydala se pěšky do travnatého parku. Neměla ale roušku. Na vodítku měla uvázaného králíka. Toho pásla v trávě. Hodně na něj pořvávala.

Kolemjdoucí v rouškách na ni také pokřikovali, kvůli chybějící roušce. Nevadilo jim to, nikomu. Když se králík napásl vitaminů, odešli.

 

                                                  

Můj příběh
Hodnocení:
(3.8 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Dnes jste to pane Nekvasile pojal stručně. Napište něco o mladici, jsem napnutá, jak tu budete nazývat.
Jana Šenbergerová
Překvapivě krátké. Zdá se, že se vám s rouškou ani psát nechce. Humor bych od pandemie ani neočekávala, ale bývám za trefný vděčná. Tohle je spíš smutná skutečnost, a vám nemohla uniknout.
Věra Ježková
Jsem od vás zvyklá na ledacos, ale tohle už je na mě moc (málo). To má být humor?
Jan Zelenka
Tohle má být snad sranda? Tenhle blábol?!
Zdenka Jírová
Jestli vás překvapil králík na vodítku na procházce v parku, tak mě ne. Moje sousedka v paneláku měla králíka a chodila ho pravidelně venčit do našeho parčíku mezi domy. Dokonce ho dávala i "na volno", nosila si sebou rozkládací židličku, na kterou si sedla a venčili se oba. Nebyla to žádná bláznivá bába, ale jen tichá, milá paní, která byla sama. Bohužel už zemřela. Docela mi chybí, dávala jsem jí pro králíčka zbytky zeleniny.
Irena Mertová
Také jsem si říkala, co tedy dědek....
Hana Šimková
Mně se Váš zvláštní humor líbí moc.
ivana kosťunová
Jeden výjev z tisíce-dnes mi to humorné nepřipadá, ale opět oceňuji váš pozorovací talent.
Dana Puchalská
Líbí..... :-) :-) :-)
Zuzana Pivcová
Vy jste to pojal se svým klasickým svébytným humorem, ale mě někdy opravdu napadne, jak to vše nyní prožívají lidé, kteří mají svůj už hodně uzavřený malý svět. Zda vůbec trochu vnímají, o co jde. Na Chodově jednu takovou hodně starou paní také znám. Dosud jsem ji občas vídala, teď ne.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.