Co mimo jiné způsobil covid-19
Foto: autor

Co mimo jiné způsobil covid-19

14. 4. 2020

Těšil jsem se na termály,

na maďarskou kuchyni,

covid mé představy vzdálil,

dřepím doma v předsíni.

 

Plavky mohu navléknout si

před koupáním ve vaně,

nesmím ale sundat roušku

pryč z nosu i ze škraně.

 

Gulášovku uvařím si

po koupeli k večeři,

stejná bude jako kdysi

v čárdě v rohu v příšeří.

 

Těšil jsem se na termály,

na slovenské strapačky,

covid mé představy vzdálil,

eura měním za kačky.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Podobně jsme na tom byli, do termálů se těšili. I do Prahy jsme se těšili, už jsme tam dlouho nebyli. A co akce zbylé? Žádné noci bílé ve Finsku, ani krásné výlety ve Slovinsku. Netruchleme pod rouškami, tentokrát v tom nejsme sami. Zatím nikam nespěcháme a Eura si ponecháme.
Eva Stoklasová
A já zase do Piešťan, uvidíme jestli se nám to podaří - začátek června... Ale asi také budeme doma. ...
Zdenka Soukupová
Zdeňku, jako vždy s nadhledem, pěkná ironie. :-)
Marie Měchurová
Lákaly mě tulipány, jejich barvy překrásné. Chtěla jsem si přivézt sýry, ty nejlepší - holandské. Místo toho doma sedím, tupě zírám do stěny. Usmažím si zítra eidam, jsem já dítě štěstěny !!
Alena Vávrová
Uspořila jsem pár kaček, těšila se do Luhaček. Zaplatila zálohu a teď nikam nemohu :-( !
Vladislava Dejmková
Aspoň, že se z toho člověk zkusí vypovídat, že?
Marie Seitlová
Je nás více, co se někam těšili a budeme sedět doma. Toulavé boty dáme pod zámek, aby neutekly samy.
ivana kosťunová
Takový je život :))
ivana kosťunová
Takový je život :))
Zuzana Pivcová
Jsou to rozdíly, ale na druhou stranu - doma je doma. :-D

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...