Fotoreportáž: Rozkvetlý duben
Foto autorka

Fotoreportáž: Rozkvetlý duben

17. 4. 2020

Dubnová pranostika odpovídá březnu, že ještě tam budem. Tím jsou myšlena kamna, ale letošní dubnové počasí to vyvrací v míře nejvyšší. Nejen, že je slunce na nebi od sedmé do sedmé, ale to nebe je od božího rána modré. 

Mně se na včerejší zdravotní procházce, zdravotní proto, že kdybych nemohla ven, tak se zblázním, povedlo vyfotit mraky, byly to spíš takové trhance, ale mně se moc líbily. Tak vás zvu na malou zdravotní procházku rozkvetlou přírodou, třeba vás potěší tak, jako nás. Nakonec jsem ještě vyfotila zlatý déšť před naším domem, to kvůli té krásné žluté.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lenka Hudečková
Nadi, nejem, že se Ti podařily krásné mraky, ale i rozkvetlé stromy, květiny, a dokonce vám tam kvete i červené srdce na stromě, co bys chtěla víc??? Jinak u nás od večera konečně jemně prší, snad po měsíci sucha, tak jsem moc ráda. Krásné Nadi.
Blanka Macháčková
I když máš fotky opět moc hezké a udělají radost, je to jaro letos takové smutnější. Už aby bylo veselo.
Marie Novotná
Rozkvetlá země.Jaro na každém kroku.Super foto.
Alena Tollarová
Někdo napíchl na větvičku srdíčko? To se mi líbí.
Jitka Hašková
Děkuji za krásnou procházku. Alespoň ve fotkách, když nemohu ve skutečnosti.
Marie Seitlová
Krásné fotky jarní přírody.
Eliška Murasová
Jo Nadi, je to radost, jak všechno kolem kvete, užila sis to!
Anna Potůčková
Nadi díky za krásné fotky - jaro je krásné i přesto, že je karanténa. Příroda ji nemá a to je moc dobře! Tvé fotky mám moc ráda!!!
Alena Vávrová
Příroda si jede po svém a dýchá z toho takový poklid a naděje. Hezky jsi to zachytila, dík.
Naděžda Špásová
Děkuji za vaše příspěvky, mám radost a vážím si toho. N(◕ᴗ◕✿)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.