Můj náhled na období "Pozastavení se"
Ilustrační foto :pixabay. com

Můj náhled na období "Pozastavení se"

20. 4. 2020

Jak prožívám toto období, pandemii koronaviru?

Svět a lidé se na čas zastavili, více se přiblížili k sobě a mnoho lidí si uvědomilo Řád celého Vesmíru. Na jaře je vždy mnoho lidí oslabeno a jsou chřipky. Ale proč? Je to očista celé Země i nás všech. Vyplouvá na povrch vše dobré i zlé. Zřejmě vyplulo na povrch mnoho špatného, a proto se objevila i tato "nová" chřipka. Čtu každý den Bibli a nyní bych citovala s dovolením "Jsme zde na této Zemi jen příchozí a hosté"..."Poslední lékař a soudce je Bůh".

Bible mne spojuje s běžnými denními starostmi a radostmi. Je to nejdůležitější kniha mého života. Vím, že dobrota, láska a víra je pro mne nejdůležitější.

Naučila jsem se za toto období velmi důležitý zákon, který je v Otčenáši. "Buď vůle tvá", tedy někdy nechat záležitosti plynout tak, jak jsou, neprosazovat svoji vůli a pak se otevírají další "Dveře".

Jsem vděčna za vše a přeji Vám všem hezký čas.

Danuše se srdečným pozdravem.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Faldynová
Také pro mne je Bible zdroj Boží moudrosti, ještě že ji máme!
Hana Šimková
Paní Danuško jste velmi moudrá žena.
Jindra Hubačová
Pravdivé rozjímání a cítim hlubokou pokoru. Děkuji Danuško.
Anna Potůčková
Danuše, vnímám to úplně stejně. A v desateru je skutečně vše, jak zde zminuje Libor P.
Elena Valeriánová
Vaše duše je plná pokory. Kéž by nás bylo pokorných víc.
Hana Rypáčková
Hezké rozjímání...
Soňa Prachfeldová
Danuško citlivé a pravdivé. Děkuji .
Marie Seitlová
Moc hezké čtení k zamyšlení.
Eliška Murasová
Danuše, jste velmi citlivá a vnímavá, děkuji za článek.
Irena Mertová
Danuše, hezký článek... Nejsem věřící, ale že jsme tu hosté, to vím. A že by se bez nás planeta docela dobře obešla, to si teď uvědomuji víc, než kdy jindy. No , uvidíme ... :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.