Duben 2020
Šárka Nováková, Jiří Hudeček, Eva Jiříková

Duben 2020

1. 5. 2020

Za námi je duben,
málo deštivý byl.
Mnohem více bez roušky
byl by se mi líbil.

Pampeliška v tavolníku
září jako sluníčko.
Šárka, žena vnímavá,
ji vyfotila pro íčko.

Že Voda je život,
to Jiří dobře ví,
a proto ji také
hezky vyfotí.

Ze zrzavé veverky
i já jsem Na větvi.
Kam se Eva poděla,
kdopak mi poví?

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Děkuji všem za reakce, Alence navíc za dobrou zprávu. Tentokrát jsem nebyla schopna vymyslet nic v průběhu dubna. Rozsvítilo se mi až na jeho konci. Začínám "studovat" květnové fotografie. Jejich autoři mi dávají pořádně zabrat. :-)
Jitka Hašková
Hezké
Lenka Hudečková
Jani, hezky jsi to vymyslela...Na Jirkovu vodu, Evinu veverušku a Šárčinu pampelišku jsem se ráda dívala celý duben :-)
Soňa Prachfeldová
Líbí
Eva Mužíková
Jani, nápadité, moc hezké. Povedlo se.
Alena Vávrová
Myslím, že Maruška Bart. nám od paní E. Jiříkové vyřizovala nedávno na FD pozdrav.
Jana Šenbergerová
Pro Jarku a další neinformované - vycházím z fotografií Kalendáře 2020, který vydalo íčko. Všem pak děkuji za zpětnou vazbu. Na FD postrádám fotky Evy Jiříkové. Vždycky mě potěšily. Proto ten dotaz jako součást rýmovačky.
Jaroslava Handlová
Jano, hezky a stručně jsi ten duben shrnula. Zdařilý je i výběr fotek. Úplně mi zatrnulo po přečtení příspěvku Aničky v 7:25 ohledně Evy. Eva Jiříková (autorka veverky a dalších krásných fotek) se zde sice přestala objevovat, ale snad žije?
Marie Seitlová
Jani krásná básnička, jdu otočit kalendář, duben je pryč.
Dana Puchalská
Básnička je krásná. :-) :-) Ano letí to jako blázen. Moje přítelkyně obdivovala nedávno kalendář že kterého jsou tyto fotky. Nevěřila, že to fotili "ryzí" amatéři.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.