Záhonek s brambory
Foto: autorka

Záhonek s brambory

1. 5. 2020

Netušila jsem, že můj článek o ruině způsobí takový zájem a hlavně zvědavost na můj záhůnek brambor. Donutila jem svůj foťák a opravdu mi to vyfotil.Tak pro Zdenku Soukupovou a všechny ostatní posílám k nahlédnutí mé umělecké dílo. Moc vás všechny zdravím.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Přeji erteplím hodně bachratých dětiček :)
Martina Růžičková
Prima "opevněné" políčko. Také přeji bohatou úrodu :-)
Naděžda Špásová
Tak ať ti pěkně rostou. Házíme na kompost slupky s klíčkama a už tam je pět brambor. (ʘᴗʘ✿)
Anna Potůčková
Přeji velkou úrodu a hlavně chutné brambory! Určitě posílej fotky dál, jak se daří bramborám!
ivana kosťunová
Taly nad tím uvažuji.
Jana Šenbergerová
Také fandím, ale už bych si na radu Aleny Vávrové sháněla dostatek zeminy na přihrnutí. Zatím jsme měli štěstí na dobré brambory z obchodů, ale kdoví, jestli také nebudeme shánět plácek k samozásobení. :-)
Eva Mužíková
Hanko, tak to je super dílo, posílej " seriálové fotky" , jak růst pokračuje.. Bertice
Olga Štolbová
Ahoj Hani, přeju hoóódně velkou úrodu. Kdyby sis s množstvím nevěděla rady, hlásím se... a fandím ********
Růžena Kuželková
Přeji dobré chutnání - dnes budou lidé takovouto věc dělat ,protože brambory z obchodu,nó hrůza.
Dana Puchalská
Hani, to je super. :-) :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.