Brýle
Foto: autorka

Brýle

2. 5. 2020

Přišla zase těžká chvíle,

ztratila jsem svoje brýle.

Běhám, hledám, nevidím,

těm s brýlemi závidím.

Kampak se mi schovaly,

nevidoucí nechaly.

Má duše i tělo kvílí,

jak budu mít dlouhou chvíli.

Kouká na mě vážně cize

moje drahá televize.

Knihy ani nehledám,

na co já je nyní mám.

Mlha za mnou, přede mnou,

kam mé oči dohlédnou.

Pejsek na klín vyskočí

a dívá se mi na oči.

Přišla moje krásná chvíle,

v tlamičce má moje brýle.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Vtipně zveršováno :-). Taky často brýle hledám.
Naděžda Špásová
Veršovánky moc nečtu, ale tahle je pěkná, pejsek je kouzelný. Já mám pro jistotu brýlí několik, ale občas taky hledám. Bohužel, naši pejsci aportovat neumí. (ʘᴗʘ✿)
Jitka Hašková
Hledání brýlí je vždy komplikovaná záležitost.
Zdenka Soukupová
Též jsem brýle hledávala, pak jsem na šňůrku je dala. Stále na krku mi visí, nehledám je jako kdysi! Hano, milá vtipná básnička. ☼
Eva Mužíková
Hani, to se Ti opravdu moc povedlo. Hezky jsi mne naladila a vyvolala vzpomínku na Bertíka. Ten mi brýle a ovladač přinášel velmi rád..
Jana Kollinová
Básnička mě potěšila. Je lehce nadýchaná humorem a libí se mi "pejskovská" pointa. :-)
Jan Zelenka
Pobavila jste. Pěkné.
ivana kosťunová
Taky vím, o čem mluvíte. Básnička se povedla-zdatně konkurujete panu Horenskému.
Zuzana Pivcová
Vždycky říkám, že nejhorší je hledat brýle bez brýlí. Taky tu mám doma naštěstí dvoje a ještě jedny čekají v práci. Já jsem to pojala tak, že pejsek Ti brýle neschoval, nýbrž naopak intuitivně našel. :-D
Dana Puchalská
Hani, super. Bavím se a směju se. :-) :-) :-) Ano brýle jsou pro potvůrky co si rády hrají na schovku. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.