Malý testík ke kávičce
Ilustrační foto: pixabay.com

Malý testík ke kávičce

3. 5. 2020

Vážení íčkaři,

příští týden dle předpovědi počasí bude jako na houpačce, chvíli slunko, pak zase blahodárný déšť, ale nic moc teploty. Pokud během dešťových kapek usednete k vonící kávičce, posílám jeden malý, lehký testík.
Snad déšť alespoň trochu zmírní deficit vláhy a sucho na zahrádkách bude trochu zažehnáno, tudíž tak týden nebudeme muset zalévat.

Hezké májové dny....

https://finance.idnes.cz/otestujte-svuj-mozek-jak-vam-to-pali-dvf-/kviz.aspx?id=Q181114_180057_fincentrum_frp

 

zábava
Hodnocení:
(4.5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Nováková
Děkuji všem a jsem ráda, že jste se zapojili a trochu procvičili své mozkové závity. Jistě to nebylo tak hrozné, spíš zajímavé. Tak zas někdy....
Libuše Křapová
Jsem na tom jako František M. :-) ***Gratulujeme! Podle výsledků testu je vaše inteligence nadprůměrná, tedy alespoň ta jazyková *** :-)
Jan Zelenka
Docela dobré pro posílení sebedůvěry. Vůbec jsem netušil, že jsem tak geniální. Teď jen, jak to sdělit ostatním lidem.
Jana Šenbergerová
Takové testíky mám ráda, přesto mi chvíli trvalo, než jsem se rozkoukala, ale dopadlo to dobře. Přes hodinu jsem dělala všechny dostupné testy o přírodě. Asi jsem se minula povoláním. Musím se pochválit. : -) Díky!
Soňa Prachfeldová
Nedopadla jsem nejhůře, tohle mám ráda, čeština je úžasná.
František Matoušek
Výsledek mého testu. Odpovídali jste stejně jako 19,80 % a lépe než 54,38 % ostatních čtenářů. Gratulujeme! Podle výsledků testu je vaše inteligence nadprůměrná, tedy alespoň ta jazyková. Mám rád testy. Díky, docela jsem se pobavil.
Marie Seitlová
Děkuji za testík, dopadla jsem celkem dobře.
Marie Doušová
Potěšilo i pobavilo a velmi dobře dopadlo. Dík ********
Zuzana Pivcová
Bylo to pěkné, ale sekla jsem se. :-D Vypadalo to smyslem dost podobně. Díky, Hanko. Teď jen aby ještě začalo pršet. Vypadalo to tu málem na bouřku, a zase nic.
Vladislava Dejmková
Dobrý testík, výsledek odpovídal očekávání.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.