Něco pro rozptýlení II
Foto autorka

Něco pro rozptýlení II

11. 5. 2020

Mám pro vás druhou část hry Co nelze? Potěší mne, kdy se do ní opět zapojíte.

B

1. Co nelze dělat při letu balónem?              Vystřelovat oslavné salvy přímo vzhůru.

2. Co nelze dělat na dně mořském?             Mít suchý humor.

3. Co nelze dělat na rovníku?

4. Co nelze dělat na severním pólu?            Mít fantastický úspěch s prodejem ledniček.

5. Co nelze dělat na Měsíci?

6. Co nelze dělat v hladomorně?                 S potěšením číst příručku „Správnou dietou k redukci tělesné váhy.“

7. Co nelze dělat ve velké odstředivce?      Vyhrožovat někomu, že s ním zatočím. Být egocentrický.

8. Co nelze dělat v Turecku?                       Rčením „turecké hospodářství“ naznačit blížící se bankrot.

 

Literatura: Bakalář, E.: I dospělí si mohou hrát. PRESSFOTO, nakladatelství ČTK, Praha 1976, s. 95.

 

 

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Zelenka
Mám dojem, Věrko, že ve větvích by se blbě souložilo. Asi by mi vadila artróza.
Libor Ptáček
Tak bod čtyři není docela pravda. Jeden podomní prodejce získal za prodej mrazáků Inuitům první místo. Když se jej ptali jak to dokázal, tak řekl: přesvědčil jsem místní mládež že kukat venku kde je mínus čtyřicet není asi moc zdravé a doporučil jsem jim pro jejich hrátky mrazák, kde je jen mínus osmnáct.
Věra Ježková
Děkuji vám znovu. Jste skvělí. Jendo, to já ne, to pan Bakalář. Já bych se svou fantazií vymyslela asi prdlajs. Teď při pohledu z okna mě napadlo: Co nelze dělat ve větvích?
Jan Zelenka
Tohle je, Věrko, trochu těžší. Pokusím se. 1. Vystupovat za jízdy. 2. Kouřit doutník. 3. Tam můžeme dělat skoro vše, dnes třeba i lyžovat, ale těžko tam můžeme pozorovat, jak se točí země. 4. Lovit bizony. 5. Organizovat běžecké závody. Zato vzpírání by tam šlo. 6. Přežírat se. 7. Popíjet pivko a při tom kouřit. 8. Určitě tam neřeknete, že prezident je v....! Podívej, dej sem příště něco jednoduššího, třeba, co budeš dělat, když tě bude honit po lese divoký kanec, nebo co budeš dělat v pražském metru, když si náhodou pustíš náklad do kalhot.
Jana Šenbergerová
1. vykoupat se ve vaně 2. dýchat plícemi bez přístroje 3. stavět sněhuláka 4. chodit nohou bosou rosou 5. koupat se v měsíčním moři 6. hodovat 7. soustředit se 8. spoléhat na červený kříž
Martina Růžičková
Tak jsem se taky snažila, ale moc mi to nešlo. 1) Plavat. 2) Sypat ptáčkům. 3) Překročit obratník. 4) Pozorovat žirafy. 5) Soutěžit ve skocích do vody. 6) Přejídat se. 7) Tancovat Kolo, kolo mlýnský. K Turkům mě zatím nic nenapadlo.
Dana Puchalská
Hurá, tak to jsme už 4. :-) :-) :-) !!!!
Věra Ježková
Děkuji vám. Já v této oblasti přílišnou fantazií taky neoplývám. Danko, minule mi napsaly Eliška a Zdenka Ž., že ji mají.
Dana Puchalská
Věrko, víš že jsi snad jediný člověk které znám, co má tuhle knížku. Tedy kromě mě. Mám jí doma někde zahrabanou. Už minule jsem si říkala, že ji musím najít, ale pak mi do toho něco vlezlo. Takže tento týden se do toho hledání dám. P. S. Ta knížka je perfektní. Doporučil mi ji tenkrát můj kolega z práce.
Alena Tollarová
Jsem úplně nemožná, fantazie žádná :(

Zpět na homepage Zpět na článek