Děkuji za přátelství... Pár laskavých slov znamená v této době velké štěstí
Foto: autorka

Děkuji za přátelství... Pár laskavých slov znamená v této době velké štěstí

12. 5. 2020

"Nejen chlebem je člověk živ".
... Pár laskavých slov ke štěstí stačí..

Tyto úryvky jsou z Facebooku od neznámého, zcela nevinného člověka. Nikdy předtím bych nevěřila, že i tyto jednoduché vzkazy mají takovou hloubku a pomohou mi pochopit význam tohoto období, kdy se celý svět mění. Dovoluji si přiložit fotografii bývalého knihkupectví "Calvé", před kterým stával Franz (František) Kafka a "kochal" se knihami.

 

Dobré ráno Petře, optimismus přijde...

Děkuji Danuško....

Děkuji Petře. Hezký čas....

I když trochu studené odpoledne...

To nevadí, člověk se nemusí všemu poddat...

Danuško, já se nepoddávám, jdu do lesa...

Tak to je fajn Petře...

Mně nevadí, když fouká studenej vítr a taky mi nevadí, když prší....Danuško...

Bylo to v lese pěkný, viděl jsem lesní zvěř, pár lidí a bylo tam ticho, rád chodím do lesa Danuško...

Mám rád přírodu.....

A odpoledne asi půjdu do lesa...

To je moc dobře Petře, objímej stromy, mají také duši...

Posílám Petrovi fotku kostela...

Tady je Petře taky ticho, jako v lese...

Danuš v kostele je vždycky ticho a jak je ten virus, tak i venku je ticho....

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Danuše D'Engeli
Dobré ráno paní Jano, děkuji za příspěvek. Vítám jakýkoliv názor. Žiji tiše, v lásce a mám kolem sebe hodné lidi. Mými nejdůležitějšími slovy již od dětství je děkuji a prosím. Přeji Vám, aby jste měla hodně dobrých lidí kolem sebe. Jak napsal Saint-Exupéry "Život je jen klubko vztahů". Se srdečným pozdravem, Dana
Jana Kollinová
Děkuji za přátelství. To je věta, kterou možná použilo mnoho lidí. Je to obyčejná věta, ale to co předcházelo jejímu vyslovení nemusí mít vždy pozitivní impuls. Danuše, Tvoji protagonisté se nacházejí, doplňují a sdílejí vzájemné pocity. Moji protagonisté se rozcházejí.
Alena Várošová
Milá a přitom jednoduchá slova mající hloubku a zasahují až do duše.Díky Danuš.
Marie Měchurová
Někdy míň, znamená víc ...
Věra Ježková
„Mírné slovo jest jako letní den.“ Vítězslav Hálek
Marie Seitlová
Přečetla jsem si tyto laskavé věty a i mě na nemocničním lůžku se moc líbily. Děkuji Danuško.
Anna Potůčková
Krásná slova - pokud by byly jen ony je na světě krásně! Každý z nás je má rády, každého potěší na duši pohladí a dodají sílu!
Libuše Křapová
Hezká a milá slova jsou potřebná, potěší , zahřejí a dodají sílu. Pěkný článek o dobrých lidech :-)
Zuzana Pivcová
To určitě potěší. A přitom to jsou slova zcela nezištná. To, jaký člověk je, se projeví především ve vypjatých situacích. Moc děkuji.
Soňa Prachfeldová
Být laskavý k druhému, velmi se tím pomáhá.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.