Zkáza brambor.
Foto: autorka

Zkáza brambor.

20. 5. 2020

Milí přátelé íčkařský. Nedávno jsem vám vyprávěla, jak si u své zříceniny pěstuji brambory, a posílala  jsem fotku toho svého záhonku. Někdo mi napsal, ať posílám fotky, jak brambory rostou.

Tak fotku posílám, ale poslední. Radovala jsem se, jak brambory pěkně rostou, ale někdo to na mne asi žaloval, asi záviděl a mně přišlo nařízení, že musím záhonek zlikvidovat. Prý to není náš pozemek, a tak si tady nemůžeme nic sázet.

Ten ubohý kousíček pozemku by sice jenom získal, ale nedalo se nic dělat. Záhonek jsem zlikvidovala, ale opravdu mi bylo dost těžko u srdce.

No, podívejte se, jak se těm mým bramborám  hezky dařilo.

Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Dík Hani.
Hana Šimková
Zavolal mi telefonem vedoucí údržby, dozvěděl se to nevím od koho. Prostě mi to nařídil.Ten kout je opravdu odporný, ale už mě to nezajímá.Pošlu někdy ukázat kytky na parapetu, ale na tom otlučeném domě se to taky nevyjímá. Ale alespoň někde snad ty kytky můžu mít. Je mi bez kytek smutno. Byla jsem na ně zvyklá.
Eva Mužíková
Hanko, jestlipak Ti to ten, komu to vadilo dokázal říci do očí. Ale asi ne....:((((
Libuše Křapová
Hanko! To snad ne, ani kytičky? Raději ať se u zdi plazí plevel nebo leží odpadky? Nějak to uvažování některých lidí nechápu!
Jindřiška Hubačová
Haničko nesmutni a kup si pěknou květinku pro radost a umisti ji na okno.
Jana Zahradníková
Nepochopím
Hana Šimková
Děvčata všem děkuji za soucítění.
Hana Šimková
Je mi to líto, ale záhonek jsem zlikvidovala.Opravdu je mi z toho smutno. Ty brambory tak pěkně rostly. Koupila jsem jim čerstvou hlínu.
Jindřiška Hubačová
Tak to je , Hani, opravdu smutné a nepochopitelné.
Alena Tollarová
Stejně to nechápu. V sociálním domě by měli být rádi za každou aktivitu. Komu mohlo vadit pár brambor? To mi nikdo nevysvětlí.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu