Žižkovská rvačka
Ilustrační foto: pixabay.com

Žižkovská rvačka

31. 5. 2020

V důsledku nervozity z asijské chřipky jsou nervní i obyvatelé našeho činžáku. Vesničtí přistěhovalci zabrali v našem domě několik bytů ve 4. a 5. patře. Přinesli i polní manýry, stěhovat svůj přebytečný nábytek na společné chodby. Vyvláčeli tak svou sektorovou skříň o patro níže a postavili ji před bytové dveře jiného nájemníka. Ten má doma 3 ženské a nervy z nich nadranc! Vynesl tedy sektorovou skříň do 5. patra a tam ji demonstrativně a hlučně rozkopal.

Nic netuše jsem otevřel dveře mého bytu. Rvali se tam tři mladí muži, pěstmi do hlav! Pomáhala jim i jejich milenka a čuba. Rváči se valili směrem ke mně, na ústup jsem měl jen sotva dva metry!

Náhle rvačka skončila, milenka pak sestavovala skříň a otírala krev na chodbě!

Zase jsem to na Žižkově jen tak tak přežil.

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Prestehujte se na vesnici, ale to by nebylo žádné vzrůšo. Není skutečně co závidět takové bydlení.
Jana Šenbergerová
Jak já jsem ráda, že bydlím v paneláku ve městečku velikosti vesnice. Na Žižkov by mě nedostali ani za zlaté prase. Raději si o něm občas počtu. :-)
Jana Kollinová
Nebydlím na Žižkově, ale různé domácí bitky otřásají i naším paneláčkem. U nás to nejsou vesničtí přistěhovalci, ale nepřizpůsobiví spoluobčané, kteří berou příspěvek na bydlení a "zabydlují" nepoužitelným nábytkem, ale i různými pytli s blíže nedefinovaným obsahem vnější společné balkóny, suterén, sklepní chodby. Domluva naprosto nemožná. A přibývá jich geometrickou řadou, většinou jde o bratrance a sestřenice. To bydlím ve středu lázeňského města. :-(
Zdenka Soukupová
To je fakt pravda? To si nedovedu představit. připadá mi to spíš jako scénka z nějakého divokého filmu. Tak jak říká Hana, dávejte na sebe pozor.
Hana Šimková
Tedy Vy máte na tom Žižkově a ve Vašem domě opravdu těžký život. Tak dávejte na sebe pozor.
Dana Puchalská
Bydlet v takovém domě, to je doslova o nervy.
Růžena Kuželková
To je snad "scifi" a ne normální život,né? I když bydlet v nájemním domě(nemusí být majitelem občan,ale město) není žádná legrace,vím o tom své.Když mi před mnoha lety přišlo vyúčtování za vodu,tak jsem se zhrozila - v tu ránu jsem byla na dom.správě s tím,že žádám "budíky".Byl to maraton(řelka jsem,že mě nebude dělat problém "vtrhnout třeba na hejtmana" a to asi zabralo,protože jsem musela nechat podepsat všechny "partaje",že s tím souhlasí tak jsem brala jednu za druhou a tím,že musí podepsat,jinak je vystěhují - podařilo se - a nyní sice nemám "bazén na střeše" což jsem tenkrát uvedla,ale mám částku na dovolenou. Člověk se nesmí bát ozvat jinak ho "sežerou".
Anna Potůčková
Panelákový život znám také a jsem ráda, že bydlíme v domečku a jak si co uděláme, tak máme a nikomu nic nevadí.
ivana kosťunová
Kde to proboha bydlíte ?
Zuzana Pivcová
Tak podobné výjevy bych u nás v domě nechtěla. Stačí mi, když mi občas dupou nějací noví nad hlavou. Na bydlení už jsem opravdu háklivá.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.